SIMIRádce

kouzelne klubicko

Profil

Osud mě zavál do Žatce a nadělil mi spoustu času. Začala jsem přemýšlet co s ním.

Nejdříve jsem oprášila šicí stroj a pustila se do šití. Ušila jsem pár dárečků pro synovce a neteřinku. Taky mě napadlo vytáhnout ze skříně krabici, kde se pod klubíčky schovávaly jehlice a háčky. Byly tam už dlouho. Háčkovat a plést jsem se učila od své maminky a babičky a taky na hodinách ručních prací ještě ve škole. Když byli moji synové malí, pletla jsem, háčkovala i šila docela dost. Postupně jsem tuto zálibu opustila, nahradily ji jiné.

Tak jsem zkusila využít klubíček různých zbytků vln a uháčkovala po letech první čepičku, pak upletla první šálu ... a jsem v tom až po uši. V předstihu jsem pro své dvě kamarádky vytvořila dárečky na naši každoroční besídku. A protože se líbily, napadlo mě udělat dárečky i pro své blízké. Vytvořila jsem jich spoustu, drobnosti jen tak pro radost. A vymýšlím další a další věci. Najednou nevím, co zkusit dřív. Háčkuju, pletu, stříhám, šiju, motám, škrobím, korálkuju ...

Inspirace hledám v časopisech, na internetu i ve svém okolí.

Každý, komu jsem svůj výtvor předvedla, mi řekl, že je škoda nechávat si to jen pro sebe. Dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem se rozhodla zkusit se podělit  o své „kouzlení“ s Vámi.

Pokud Vás mé výrobky osloví a udělají Vám radost, bude mi potěšením.

Zboží zasílám Českou poštou doporučeně, případně Zásilkovnou, zabalené dle druhu v bublinkové obálce nebo krabičce. Poštovné je orientační a přesná cena se může měnit v závislosti na druhu zboží, způsobu zabalení a aktuálního ceníku služeb. Objednávku zasílám po připsání platby na účet. Při nákupu více kusů nebo druhu zboží účtuji samozřejmě jedno poštovné. Po domluvě je možný i osobní odběr zdarma.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)