SIMIRádce

larenty

Profil

Celý LEDEN DOVOLENÁ!! Objednávky přijaty během ledna budou vyřízeny začátkem února. 

DOBA DODÁNÍ

U některých výrobků najdete dodání do 7 pracovních dnů a to proto, že je nemám vyrobené dopředu (zvířátka, miniaturky jídla) a musím je znovu zhotovit, výrobu šperku začínám připsáním platby na účet, o které dostanete informační email. Šperky na přání z nedostatku času netvořím.

V případě, že Vám záslika nedorazí do týdne ode dne, kdy jste dostali informační email o odeslání mě kontaktujte vnitřní poštou nebo na email larenty@centrum.cz a budeme vzniklou situaci řešit. 

 

DÁRKOVÉ BALENÍ

Pokud jste si u mě v nabídce vybrali šperk a chcete jej dát jako dárek, stačí přikoupit dárkovou krabičku. (cena 22 Kč)

 

VÝMĚNA  HÁČKŮ,PUZETEK ZA TY Z CHIRURGICKÉ OCELI

Pro slečny s citlivou pokožkou, možnost výměny afrohačku nebo puzetky u peciček za chirurgickou ocel, která nezpůsobuje alergie a nijak kůži nedráždí. V sekci materiál si je můžete přidat k objednávce a já před odesláním komponenty vyměním. 

Výměna je možná u všech naušnic se zavěšením, ale výměna puzetky u peciček je možná jen u výrobků, které lze opakovaně vyrábět (hrníčky, zvířátka, výrobky na přání)

  

NOVĚ možná výměna za KLIPSY (náušnice pro ty bez dírek v uchu).

 

NĚCO O MNĚ

Jsem absolventka Masarykovy univerzity v Brně ekonomické fakulty, i přes jiné zaměření mě výroba šperků z FIMA naprosto pohltila a uchvátila svými možnostmi, proto se jí věnuji naplno.. 

 Jsem ráda, že se Vám mé šperky libí a navštěvujte můj profil, velice si toho vážím a proto v případě, že se Vám zalíbí některé z mých prodaných šperků - kontaktujte mě, pokusím se Vám, co nejvíce vyhovět. 

 

MOJE TVORBA

Snažím se co nejvěrněji napodobit jídlo, upravit jej tak aby vypadalo lákavě a bylo extravagantně nepřehlédnutelnou ozdobou.

 

 Vytvářím šperky v podobě zvířátek, pro milovníky pejsků nově i pejsky na přání.

Miluji barvy, míchání různých odstínů a jejich splynutí v přívěšcích či setících, kde používám různé vzory, nejčastěji  můj nejoblíbenější vzor klimt.

 

 

 Obdivuji lidi, kteří se nebojí být originální a svoji, cením si snahy každého, kdo tvoří ze sebe a s láskou.. Touto cestou i prosím o respektování a nekopírování mých výrobků.

 

Larenty

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)