SIMIRádce

magic.color

Profil

Zabývám se výrobou šperků - tzv. maličkostí. Ráda také používám výraz jedinečný originál. Každý kousek je opravdu tvořen pro potěšení. 

Tvořím, protože chci. Nemusím, ale chci. Přes den pracuji s čísly, doklady a počítačem a tak jsem ráda, když se chvilku nemusím soustředit na účetní skupiny a zdanitelná plnění a mohu své myšlenky nechat plynout. A tak vznikají nové věci.

Moje heslo je: nesoutěžím s nikým z Vás, ale vždy jen sama se sebou...

Tím, že jemně naskočí v mé mysli ... pak vzniknou. Tvořím pro všechny jedinečné ženy. Tvořím každý kousek opravdu jako jedinečný originál. A proto své šperky opravdu považuji za autorské. Tomu jsem také přizpůsobila nejen jejich signaci, ale také jejich legitimní prodej. A to na základě autorského zákonaNejsem plátce DPH.

Zboží zásílám do 4 pracovních dnů. Platba předem na BÚ, PAYPAL. Osobní převzetí Praha 4, 8 - 14 hod. Při osobním odběru lze platit kartou. Objednávky z více prodejních míst lze sloučit v jednu. Lze zaslat zásilkovnou či poštou.  Zasíláme zásilkovnou popř. i poštou na Slovensko. Ostatní země dle domluvy. Poštovné je nastaveno maximální a bude upraveno v přijetí objednávky.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)