SIMIRádce

medinela

Profil

Vítám vás! V mém obchůdku najdete 

hlavně šperky, vyrobené náročnou technikou wire-wrapping, převážně z nerezového drátu. Ušlechtilý nerez je atestovaný, netečný, stálobarevný materiál.  Neodírá se, nešpiní, neoxiduje, nemění svou barvu. Vyhovuje většině alergiků (podobně jako chirurgický drát - osteofix) a díky své tvrdosti odolá i běžnému dennímu zacházení. Ve srovnání se stříbrem je nesrovnatelně pevnější, výborně odolává mechanickému poškození, je tvarově stálý a jeho životnost je velmi dlouhá. Nevyžaduje další údržbu. Běžné nečistoty můžete očistit jemným kartáčkem a vodou se saponátem.  V kombinaci s pečlivým zpracováním jde o šperk, který výborně odolává mechanickému poškození, je tvarově stálý a jeho životnost je velmi dlouhá. Vydrží Vám krásný i více generací. Používám do nich minerály a vlastnoručně vyráběná fussingová skla, která zaručují (díky technice výroby) šperku naprostou jedinečnost.

Dále zde najdete šperky z cínu, šité a háčkované z korálků a náušnice z chirurgického drátu - s korálky i minerály. Většinu náušnic z chirurgického a nerezového drátu mohu upravit na požádání na klipsy.

Pokud vás zajímá přiřazení minerálů k astrologickým znamením, podívejte se do následující tabulky.

Beran - hematit, jaspis červený a dalmatin , karneol, opál, granát, ametyst, rubín, diamant, rodonit; Býk - achát, aventurín, citrín, mechový achát, karneol, korál, malachit, růženín, safír, smaragd, žlutý jaspis; Blíženec - žlutý karneol, tygří oko, jantar, citrín, zlatý topaz, mechový achát, modrobílý chalcedon, akvamarín, křišťál, růženín; Rak- zelený jaspis, aventurín, korál, jadeit, karneol, bílý chalcedon, opál, měsíční kámen, smaragd, říční perla, amazonit, růženín; Lev- zlatý topaz, citrín, jantar, tygří oko, granát, rubín, křišťál, diamant, jaspis červený a dalmatin; Panna- citrín, jaspis, jantar, tygří oko, karneol, sodalit, lapis lazuli, ametyst, modrý safír, chryzopras; Váhy- jaspis, růžový korál, jadeit, růženín, perla, akvamarín, růžový turmalín, modrý safír, lapis lazuli, akvamarín, unakit, malachit; Štír - hematit, červený jaspis, granát, malachit, achát, obsidián, černý opál, ametyst, rubín, býčí oko, karneol, jaspis dalmatýn; Střelec- sodalit, zelený aventurín, chalcedon, obsidián, ametyst, opál, lapis lazuli, modrý topaz, tmavomodrý a indigo safír, dumortierit; Kozoroh - jaspis, achát, onyx, chalcedon, měsíční kámen, obsidián, křišťál, diamant, ametyst, dumortierit, azurit, malachit; Vodnář- tyrkys, opál, modrý topaz, akvamarín, fluorit, světle modrý safír, sodalit, říční perly; Ryby- korál, tyrkys, jadeit, měsíční kámen, říční perla, opál, fluorit, akvamarín, modrý safír, ametyst, achát

Obchodní podmínky:

 Dodací podmínky: zásilku odesílám do 2 dnů po připsání platby na účet - doporučená zásilka prostřednictvím České pošty. V případě, že se ze závažných důvodů odeslání zboží zpozdí, zákazníka informuji neprodleně e-mailem

 Poštovné: náklady na dodání zboží se mohou lišit podle hmotnosti a velikosti zásilky, zpravidla činí 70,-  Kč (bude upřesněno při potvrzení objednávky)

 Záruka: prodávající poskytuje záruku 24 měsíců, dále poskytuje pozáruční servis týkající se drobných oprav a údržby. Záruka se nevztahuje na závady vzniklé nesprávným použitím.

 Zákazník má právo na odstoupení od objednávky do 14 dnů od jejího potvrzení (tedy ode dne, kdy obdržel poučení dle obchodních podmínek).  Pro účely uplatnění práva na odstoupení od objednávky musí zákazník o svém odstoupení informovat prodávajícího doporučeným dopisem nebo e-mailem. V případě odstoupení od objednávky ponese zákazník náklady spojené s navracením zboží. Toto zboží musí být v původním, nepoškozeném stavu. Platbu včetně nákladů na dodání vrátí prodejce bezodkladně po obdržení vraceného zboží.

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek objednávky a platnou výši ceny objednaného zboží, včetně příp. expedičních a dopravních nákladů.

Tyto obchodní podmínky jsou účinné od 1. 1. 2014

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)