SIMIRádce

milli.janatkova

Profil

Vítám Vás na svém tvůrčím simiřím profilu. Jsem ráda, že jste mě přišli navštívit a zvu Vás k prohlídce mé výtvarné a hudební práce. 

Potřebujete se nadechnout? Ke každému nákupu nad 200,- Kč Vám dle domluvy zdarma zašlu mp3 jedné z mých písní, při kterých se krásně relaxuje. Při koupi nad 500,- Kč přispějete polovinou částky na asistenční služby Kubovi na vozíku. Druhou polovinou přispějete na nový projekt HLUBOKO.

  • V současné době pracuji na výtvarně - hudebním projektu "Hluboko", který navazuje na tvůrčí projekt "Mým kořenům". Můžete zakoupit alba Proměna, Mým kořenům, ale také v předstihu album Hluboko, které vyjde na podzim 2020. Skvělá zpráva je, že píseň Buoh z toho alba ještě před vydáním získalo cenu Vox Populi - The Independent Music Awards v New Yorku, USA! Na Youtube najdete také nové videoklipy... Ať se Vám líbí!

POZOR! KOUPÍ mého tvůrčího "zboží" s cenou nad 200kč PŘISPĚJETE ČÁSTKOU 100kč na 1 hodinu asistenční služby Kubovi Neubertovi, který se pohybuje na vozíku. Koupí zboží NAD 500KČ VĚNUJEME SPOLEČNĚ KUBOVI NA ASISTENCI CELOU POLOVINU Z PRODEJE! Asistence člověku s postižením poskytuje například možnost ráno vstát a zrealizovat osobní hygienu, užívat osobní aktivity, pracovat, svobodně se pohybovat po městě... TATO ASISTENČNÍ KAMPAŇ POTRVÁ AŽ DO ODVOLÁNÍ. Film "Můj život s asistencí" o životě Kuby měl velmi úspěšnou premiéru 10.12.2015 v kině Světozor v Praze. Film je možné zhlédnout zdarma na youtube. Nechte se inspirovat...

Velmi děkuji za Vaši podporu...

S přáním zdraví a klidu,

Milli Janatková

 

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)