SIMIRádce

milli.janatkova

Profil

Dobrý den, do 29.11.2018 jsem v zahraničí. Po tomto datu ráda vyřídím Vaše objednávky. Děkuji za pochopení a budu se těšit, Milli Janatková

Vítám Vás na svém tvůrčím simiřím profilu. Jsem ráda, že jste mě přišli navštívit a zvu Vás k prohlídce mé výtvarné a hudební práce.

Potřebujete se nadechnout? Ke každému nákupu nad 200,- Kč Vám dle domluvy zdarma zašlu mp3 jedné z mých písní, při kterých se krásně relaxuje. Při koupi nad 500,- Kč přispějete polovinou částky na asistenční služby Kubovi na vozíku.

  • V současné době intenzivně pracuji na výtvarně - hudebním projektu "Mým kořenům", který navazuje na podobně aktuální tvůrčí projekt "Klid, prosím!". Můžete zakoupit CD "Mým kořenům" / Milli Janatková Quartet a hosté! Skvělá zpráva je, že získalo nominaci na cenu Classic Prague Awards a píseň "Mateřské kouzlo" právě získala prestižní cenu Vox Populi - The Independent Music Awards v New Yorku, USA! Na Youtube najdete také nové videoklipy... Ať se Vám líbí!

POZOR! KOUPÍ mého tvůrčího "zboží" s cenou nad 200kč PŘISPĚJETE ČÁSTKOU 100kč na 1 hodinu asistenční služby Kubovi Neubertovi, který se pohybuje na vozíku. Koupí zboží NAD 500KČ VĚNUJEME SPOLEČNĚ KUBOVI NA ASISTENCI CELOU POLOVINU Z PRODEJE! Asistence člověku s postižením poskytuje například možnost ráno vstát a zrealizovat osobní hygienu, užívat osobní aktivity, pracovat, svobodně se pohybovat po městě... TATO ASISTENČNÍ KAMPAŇ POTRVÁ AŽ DO ODVOLÁNÍ! Film "Můj život s asistencí" o životě Kuby měl velmi úspěšnou premiéru 10.12.2015 v kině Světozor v Praze. Film je možné zhlédnout zdarma na youtube. Nechte se inspirovat...

Přeji nám všem klidné a zdravé dny a noci.

Milli Janatková

 

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)