SIMIRádce

mithril.art

Profil

Vítám všechny, kdo zavítali do mého obchůdku!

Pocházím z kouzelné Vysočiny a svou energii (vedle péče o synka) ráda věnuji kreativní tvorbě. Na simiře mne najdete pod dvěma profily (každý se zaměřuje na něco trochu jiného): tento je věnován výtvarné tvorbě (především výrobě originálních kraslic)

---------------------------------------------------------------------------------

Hledáte-li vhodný doplněk do svého bydlení či originální dárek,

jste na správném místě.

---------------------------------------------------------------------------------

Moje kraslicová tvorba oslovila i reportéry spolupracující s ČT a tak za mnou přijeli natočit reportáž o tom, jak různé druhy vajíček vznikají- odvysílána byla v rámci pořadu Toulavá kamera na Velikonoční neděli 2016 (druhá reportáž toho vydání: Zdobení vajíček).

---------------------------------------------------------------------------------

Již dlouho se věnuji výrobě jedinečných vyškrabávaných kraslic: odklonila jsem se od klasických motivů a zpracovávám kraslice po svém. Každá z nich je jedinečným sběratelským originálem, protože nikdy se nepovede vyškrábat motiv dvakrát naprosto stejně. Zpracovávám slepičí a husí kraslice, na přání mohu vytvořit i pštrosí.

Fotografie jsou ilustrační: kraslice na nich vyobrazené ve většině případů už majitele mají a na objednávku tak vyrábím jim podobné- motiv zůstává, avšak v detailech se liší. Každá kraslice je jedinečná!

Děkuji Vám, že respektujete má autorská práva!

---------------------------------------------------------------------------------

Kromě vyškrabávaných kraslic najdete v mé nabídce i kraslice z polymeru: slepičí i husí vajíčka se díky potažení polymerovou hmotou stávají téměř nerozbitnými. Při upadnutí se nerozbijí, takže při standardním zacházení Vám vydrží doživotně :)

Od dubna 2015 jsem začala s výrobou kraslic vrtaných, tzv. Madeirových ;-) I zde se snažím o "vlastní rukopis": autorské vzory, kolorování a zdobení voskem.

Postupně budu nabídku kraslic rozšiřovat i o další druhy! 

-------------------------------------------------------------------------------- 

Mimo kraslic se příležitostně věnuji kresbě, malbě a svého času i grafice: studovala jsem Vv na PedF MU v Brně a k výtvarným oborům obecně mám blízko již od raného dětství (maminka má vystudovanou uměleckou školu). Tyto práce však na zakázku nedělám, proto prosím vybírejte z aktuálně dostupné nabídky (pokud byste ale o něco opravdu stáli, napište mi VP a třeba se domluvíme)

---------------------------------------------------------------------------------

Všechny moje práce jsou zhotoveny na základě autorských návrhů a každý jednotlivý kus je neopakovatelným originálem.

Přeji Vám příjemnou prohlídku a budu se těšit na naši spolupráci!

-----------------------------------------------------------------------------------------

Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami pro nákup u prodejce Mithril.art prodávajícího v e-shopu simira.cz a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

1) Objednávka, uzavření kupní smlouvy

a) Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícího prodejci.

b) Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo emailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

c) Předmětem kupní smluvy je zboží z nabídky prodávajícího: fotografie mají ilustrativní charakter (reálné zboží se může nepatrně lišit- u zboží, které není skladem). Zboží je rukodělným výrobkem, každý kus je originál, nepatrné odchylky ve velikosti či tvaru jednotlivých kusů nejsou vadou!

d) Při požadavku změny charakteru objednaného zboží  v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

e) O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2) Dodací podmínky

a) Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Fio banky). Prodávající odešle kupujícímu skladové zboží po obdržení platby nejpozději do tří dnů od přijetí platby na účet, není-li u zboží uvedeno jinak (delší dodací lhůta u zakázkové výroby).

b) Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený či cenný balíček (dle konkrétní váhy a hodnoty), odesíláno je 2x týdně: v úterý a v pátek. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

c) Na dobírku prodávající neposílá, nepoptávejte ji, prosím. Osobní předání a platba v hotovosti jsou možné pouze po předchozí domluvě.

3) Odstoupení od smlouva a vrácení zboží

a) Zakoupené zboží lze do 14-ti dnů bez udání důvodů vrátit: nepoškozené, v původním balení včetně faktury, nepoužívané a zaslané na adresu prodávajícího. Při vrácení zboží zpět prodejci, není možné ho zasílat na dobírku.

b) Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít.

c) Vrátí- li se zboží poškozené, evidentně používané či jinak znehodnocené, bude z ceny odečtena poměrná část za uvedení zboží do původního stavu.

d) O vrácení zboží do 14ti dnů od zakoupení musí kupující prodejce informovat (vnitřní poštou fleru nebo e-mailem ještě před odesláním zboží).

e) Právo na vrácení zboží ve 14-tidenní lhůtě zaniká, bylo-li zboží vyrobeno na zakázku, či dle přání zákazníka upraveno.

f) Po přijetí vráceného nepoškozeného a originálně baleného zboží prodávajícím budou kupujícímu vráceny peníze za zboží včetně poštovného na účet, který kupující prodávajícímu udá.

g) Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

4) Reklamace

a) Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

b) Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

c) Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující ji obdrží spolu se zbožím a má možnost si ji i sám v případě ztráty vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

d) Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. Zákazníkovi je spolu se zbožím odeslán také návod k použití u výrobků.

e) Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz

Tyto obchodní podmínky jsou účinné od 1.3.2015

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)