SIMIRádce

moreanne

Profil

Přeji krásný den všem, kteří zavítali do mého obchůdku.

Nejvíce se věnuji úžasné technice chainmaille, tedy po česku kroužkování. Jistě jste se s ní setkali při návštěvě některých hradů, když jste si prohlíželi středověká brnění a takzvané drátěné košile. V současné době se touto technikou vyrábí i krásné šperky nebo originální dekorační předměty.
Je to časově velice náročná technika, při které se spojují a různě provlékají jednotlivé kroužky různých velikostí. Výroba jednoho šperku tak mnohdy může trvat i několik hodin a je při tom použito i několik set kroužků.
Kromě kroužkovaných ozdob Vám nabízím i šperky korálkové, především pak z korálků perleťových, skleněných, nebo dřevěných.

Pro kroužkování používám speciální kroužky z eloxovaného hliníku, který se vyznačuje vysokou odolností a lehkostí, nebo kroužky bižuterní z obecného kovu. Použitý materiál je vždy uveden u každého výrobku.
U ostatních šperků používám komponenty z bižuterního kovu. Ten ale není vhodný pro alergiky, proto není problém domluvit se na výměně za náušnicové háčky nerezové, stříbrné nebo rhodiované, které nezpůsobují alergickou reakci. V tomto případě je ale potřeba počítat s mírným navýšením ceny (cca 10-15,-).
Navíc ke všem náušnicím přidávám i průhledné plastové zarážky proti ztrátě.

O všechny šperky je potřeba pečovat, a bižuterie není výjimkou.
Šperky z bižuterních kovů nemají rády společnost vody a vysokého vlhka (bazény, sauny, sprchy, umývání nádobí apod.), alkoholu, laku, parfémů, chemikálií. Může jim také uškodit dlouhodobé vystavení slunci nebo zvýšené pocení při sportu.
Uchovávejte je v uzavřené krabičce, ještě lépe ve šperkovnici.

Přeji Vám příjemné pokoukání a nakupování.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)