SIMIRádce

Kvalita a prezentace zboží na Simiře

26.42012

Vážení a milí,
naše stránky jsou v provozu přesně 10 dní a vás již je tu víc než 100. Děkujeme za vloženou důvěru, velmi si toho ceníme.
Prezentovali jsme se od počátku jako web, který zaručí prezentaci pouze kvalitního zboží s určitou přidanou hodnotou, zboží, jehož výroba vyžaduje řemeslnou zručnost, nápad, estetické cítění a kreativního ducha.  I v pravidlech užívání tohoto webu jste se zavázali nabízet a prodávat zde zboží, které je originální, rukodělné a malosériově vyrobené, které je vyráběno s přihlédnutím k řemeslnému zpracování a designu, popřípadě je dílem duševní kreativity, či dílem uměleckým.
Tento pátek 27.4. 2012 a sobotu 28.4.2012 bude skryto zboží, které nesplňuje podmínky prodeje na Simiře a dále bude vkládání zboží důsledně kontrolováno.
Oslovily jsme řadu kvalitních tvůrců, někteří ocenili náš web jako takový, ale odmítli se prodeje zúčastnit, protože nechtějí vystavovat své zboží vedle dvou korálků zavěšených na afroháčku, tedy vedle zboží bez přidané tvůrčí hodnoty.
Zrovna tak stejný problém představuje zboží nekvalitně prezentované. Nekvalitní prezentace zbytečně  odradí od koupě potenciálního zákazníka i v případě dobré kvality a zpracování zboží.
Domníváme se, že splňuje-li zboží výše uvedené požadavky, má i určitou hodnotu. Proto jsme se rozhodly přidat ještě jedno omezení – minimální cena za vložené zboží. Stanovily jsme ji na 50 Kč. V případě drobností, jako jsou malé svíčky či jmenovky se dá zboží nabízet jako balíček po více kusech.
Děkujeme za pochopení a věříme, že tento postup bude pro všechny přínosem.

Radka a Simona

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)