SIMIRádce

REKLAMNÍ KAMPAŇ NA SIMIRU

23.52012

Jak bylo avizováno, v polovině května byla spuštěna rozsáhlá reklamní kampaň, představující nové handmade tržiště Simira.cz. Po více než týdnu mohutné prezentace Vám představujeme některé dílčí výsledky. Podívejte se, kde a jak prezentujeme Simiru:

Facebook – komunita fanoušků na naší stránce se pomalu, ale jistě rozrůstá. Každý den vítáme několik desítek nových a ve středu 23. května jsme přibyl fanoušek s pořadovým číslem 300. Vedle samotné stránky propagují Simiru také rozšířené reklamy po pravé straně. Naše inzeráty mají na Facebooku již více než 850 000 zobrazení.

V uplynulých dnech jste mohli zaznamenat bannerovou kampaň na oblíbeném serveru mimibazar.cz. Náš banner byl jak v hlavičce webu, tak na dalších reklamních místech napříč celým tímto komunitním webem. Naše bannery se však zobrazují na dalších několika stovkách webů napříč celým internetem. Narazit na ně můžete například na votocvohoz.cz, omlazeni.cz, najdislevu.cz, rande.cz, baby-cafe.cz, nebo maminkam.cz. Reklamy se však nezobrazují neustále, ale pouze do určitého počtu zobrazení denně. Za poslední týden dosáhly naše bannery na více než 1 000 000 zobrazení!

Výraznou část návštěvnosti přivádí vyhledávač Google, kde také můžete narazit na naše reklamy. Jsou připravené na široké spektrum klíčových slov a za uplynulý týden mají přes 30 000 zobrazení, týdně pak přivádějí na 2 000 uživatelů, kteří se zajímají o výrobky našich prodejců.  

A co Vy, už jste někde viděli reklamu na Simiru?

Zde jsou ukázky našich bannerů - celkem jich je několik desítek.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)