SIMIRádce

Bilancujeme

1.62012

Dnes je to přesně měsíc, kdy byla Simira otevřena také pro nakupující. Je na čase tento měsíc zhodnotit. Myslíme si, že dopadl velmi dobře.

Pokud bychom hodnotily rychlost růstu portálu po spuštění, pak je Simira jednoznačně nejúspěšnějším portálem zprostředkující prodej rukodělných výrobků na českém trhu. Je zřejmé, že o portál je velký zájem, jak mezi prodejci, kteří již některé z existujících handmade portálů vyzkoušeli, tak i mezi prodejci, pro které je tento způsob prodeje novinkou.

K dnešnímu dni se na Simiře registrovalo 494 prodejců, kteří nabízejí 4412 produktů v celkové hodnotě 2 351 000 Kč. Denně roste i počet registrovaných nakupujících a roste i počet objednávek. Před pár dny jsme odměnili 50. objednávku, nyní již evidujeme 63 objednávek a 95 prodaných produktů. Průměrný nákup na Simiře má hodnotu 447 Kč, což je násobně více než u nejvýznamnějšího konkurenčního webu. Toto číslo svědčí o kvalitě nabízených produktů i ochotě našich zákazníků ocenit kvalitní a originální zboží.

Od spuštění statistik (22.4.) jsme zaznamenali 31 662 návštěv, z nichž 15 445 tvořili unikátní návštěvníci. Návštěvnost za měsíc květen byla 28 750 návštěv (14 264 unikátních návštěvníků). Průměrný návštěvník si prohlédne 9 stránek. Návštěvnost poslední dva týdny neklesá pod 1100 návštěv denně, rekordní návštěvnost byla  dosažena ve středu 30.5.  - 1616 návštěv za den.

Počet fanoušků na FB narostl raketovým tempem na krásných 873 fanoušků. Facebook je významným zdrojem návštěvnosti Simiry a proto bychom Vás tímto rády poprosily i o Vaši osobní propagaci na této sociální síti. Jak? To je jednoduché. Máte možnost vygenerovat ze svých produktů banner, který můžete umístit na své FB stránky nebo na své jiné webové stránky. Pokud jste tak ještě neučinili, pak se můžete přidat k našim fanouškům a v neposlední řadě můžete doporučovat svým přátelům konkrétní výrobky, které Vás na Simiře zaujaly (prostým klikem na „to se mi líbí“ pod detailem produktu).

Děkujeme Vám za Vaši přízeň i důvěru, kterou jste v náš/Váš web vložily.

Radka a Simona

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)