SIMIRádce

A zase ta statistika

16.62012

Dnes jsou tomu již dva měsíce od spuštění beta-verze Simiry. Pro  nové návštěvníky připomenu, že beta verze sloužila pouze k náboru prodejců, až do 1.května byla blokována možnost nákupu  a prodeje.

A jak si tedy stojíme dnes, po dvou měsících (resp. po 1,5 měsíci od zahájení prodeje)?

Začneme prodejem, protože ten Vás asi nejvíc zajímá. Konkurenční weby se stejným zaměřením statistiky prodeje nezveřejňují a přiznáváme, že i my jsme přemýšlely, zda jít s kůží na trh. Od počátku jsme se však rozhodly k otevřenému přístupu k našim prodejcům i zákazníkům a tak tedy jdeme na to:

V květnu bylo provedeno 62 objednávek, což je velmi dobrý výsledek na první měsíc provozu. Počet objednávek roste, v polovině června máme již 72 objednávek. Počet prodaných produktů je  již 191 kousků. Průměrná hodnota objednávky se stále drží vysoko na 378 Kč/objednávku.  

Nově jsme se rovněž rozhodly podporovat charitativní projekty. Pokud je Váš prodej určen výhradně k charitativním účelům, ozvěte se nám, nastavíme Vám trvale zvýhodněné podmínky (provize 1%). Pro charitativní účely umožňujeme rovněž přeprodej  – ale opět pouze kvalitních rukodělných výrobků.

Nyní k návštěvnosti:

Průměrná denní návštěvnost v červnu je 1374 návštěv denně. Za prvních 15 červnových dní náš web navštívilo 20 617 návštěvníků. Průměrný návštěvník si prohlédne více než 8 stránek.

Co se týče registrovaných uživatelů, pak k dnešnímu dni máme 618 registrovaných prodejců a celkem 748 registrovaných. 18,25 % prodejců, kteří nabízí alespoň jeden produkt se dočkalo minimálně jedné objednávky. Nejvíce objednávek měla „lesan“ – 7 objednávek. Aktuálně je na  Simiře 6548 produktů v hodnotě 2 910 000 Kč.

Díky Vám všem

Radka a Simona

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)