SIMIRádce

Jak co nejrychleji nalézt co potřebujete?

4.102013

Využijte funkce „Chytrý filtr“. Pomůže Vám vyhledat zboží podle přesných kritérií. 

Po rozkliknutí můžete vybírat podle Vámi vybraných kritérií – materiálu, barvy, ceny a to buď v jednotlivých kategoriích nebo v celém sortimentu. Vyhledávání můžete doplnit textem, který Vás rychleji dovede k výsledku (doporučujeme využívat pro vyhledávání v celém sortimentu).

VYHLEDÁNÍ KONKRÉTNÍHO PRODEJCE

Máte na Simiře již své oblíbence a nevíte, jak rychle ho najít? To je velmi jednoduché. Konkrétního prodejce najdete, když do vyhledávacího rámečku na hlavní straně napíšete jeho jméno a přepnete šipkou vyhledávání z produktů na uživatele.

KONTAKTOVÁNÍ PRODEJCE VNITŘNÍ POŠTOU

Schází Vám v popisu zboží informace, kterou k výběru nutně potřebujete? Neváhejte a kontaktujte prodejce vnitřní poštou. (Tato funkce je dostupná všem registrovaným a přihlášeným návštěvníkům). Prodejci Vám rádi  odpoví.

KONTAKTUJTE ADMINAK

Máte-li jako zákazník na Simiře nějaký problém, neváhejte a kontaktujte nás – admin@simira.cz. Jsme tu pro Vás a rádi poradíme, nasměrujeme, odpovíme na Vaše dotazy.

Často kladené otázky:

Proč některé produkty lze objednat na dobírku a některé ne?

Dodací podmínky si určují jednotliví prodejci, jež Simira sdružuje. K dnešnímu dni je na Simiře registrováno přes 2000 tvůrců, řemeslníků a designérů. Někteří dobírku nepovolují. Nemáte-li v platbu bankovním převodem přes internet důvěru, nahlédněte do hodnocení prodejce. Prodejce, který by se nechoval k zákazníkovi fér, by již nemohl na Simiře dále prodávat.

Detail hodnocení objednávek - objeví se Vám po rozkliknutí HODNOCENÍ:

Můžete také kontaktovat prodejce a podmínky doručení dohodnout individuálně.

Proč se liší doba dodání a cena poštovného u některých výrobků?

Rovněž doba dodání a cena poštovného se může lišit a tyto ceny určuje vždy výrobce podle různých kritérií – velikosti, křehkosti zboží apod. Objednáte-li u jednoho prodejce více kusů, platíte pouze jedno poštovné.

Nabízejí všichni prodejci i výrobu na zakázku?

Naprostá většina prodejců výrobu na zakázku nabízí, je to dáno charakterem ruční výroby. V některých případech, pokud například prodejce využil k výrobě výrobku materiál, který již nemá k dispozici, to sice možné není, ale neváhejte a kontaktujte prodejce s konkrétním dotazem. Naši prodejci jsou na dotazy zvyklí a rádi Vám odpoví a pokud to bude jen trochu možné, vyjdou Vám vstříc. V případě, že nechcete prodejce kontaktovat, využijte sekci poptávky a nabídky. Prodejci se Vám s nabídkami ozvou sami.

Příjemné nákupy na Simiře Vám přeje Váš

Simira tým 

(admin@simira.cz)

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)