SIMIRádce

Dědečkovi papuče? Ale jděte!

3.112014

Myslíte, že je to lehké? No není, ale na Simiře je dnes přes 90 000 handmade výrobků a bylo by proti logice, kdyby mezi nimi nebyl i ten pravý dárek pro dědu.

Můj první tip: Kované hrací kostky. Kdysi mě je učil táta, dnes děda našich dětí, a užili jsme si s nimi vždycky spoustu legrace. Oceňuji, že si na nich syn procvičí i matiku Smějící se. A když už hrací kostky proč ne krásné, designové?

Hůře už se obouvá? Jak to říkal Menšík: "Nádech a potopit" Smějící se Možná ocení bytelnou a krásnou lžíci na boty pro snazší obouvání. 

Kouří? Neměl by! Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš. Krásný popelník, ze kterého nelétá popel a není cítit. Prodejkyně Art.clay ho má vtipně pojmenovaný Kde máme ....popelníček? Připomíná Vám to někoho? Nenechte se tím odradit Rozpačitý.

No a pokud si dá rád na zdraví večer dvojku červeného. Nehodila by se kovaná dárková vývrtka? 

Nemusí být zrovna námořník, ale tohle pruhované tričko z něj určitě udělá štramáka a před očima vám omládne o pár let. 

 

Nebo je děda trochu drsnějšího ražení? Tričko s motivem pistole bude slušet jemu a možná i Vašemu manželovi či příteli. Stojí jen 350 Kč. 

 

Máte dojem, že nákrčníky jsou ryze dámskou záležitostí? To je ale nesmysl. Ani chlapi nemají rádi, když jim táhne na krk. A dědečkové zvášť. Podobný háčkovaný nákrčník mu navíc bude opravdu slušet.

Otáčí se stále rád v kuchyni? Možná nevaří jídel moc, ale když už se chopí vařečky, stojí to za to. Má rád televizní pořady o vaření a rád experimentuje v kuchyni? Pak mu jistě pánská zástěra do kuchyně přijde vhod. 

Opasky. Kožené opasky. Na Simiře tolik opomíjené zboží. Nechápu to. Na to, že jsou z pravé kůže, ručně vyráběné a po všech stránkách skvělé jsou i levné. Děda už má možná bříško a kalhoty se mu posouvají níž a níž. Nechce ale vypadat jako mladý skejťák. Tady pásek pomůže. A jiné než kožené opasky nemá cenu kupovat, o tom mě nikdo nepřesvědčí.

 Tolik inspirace ode mne, přátelé. A co byste dědovi na Simiře pořídili vy? Máte žhavý tip? Pak sem s ním. Neváhejte a přesvědčte ostatní, že právě ten Váš handmade výrobek je jediný pravý dárek.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)