SIMIRádce

Kde brát a nekrást?

30.112014

Sezóna vánočních večírků, setkání s kolegy, bývalými kolegy, přáteli, kamarádkami, učitelkami...Jeden by chtěl potěšit, ale těch lidí je tolik. Takže, kde brát a nekrást? 

Je to jednoduché, malý dárek také potěší a ze Simiry to bude kousek, který mile potěší.

Dnes tedy tipy na dárky do 100 Kč.

Nahlédněte do obchodu Kreativky, najdete zde spoustu krásných broží už od 60 Kč.

 

Malovaná těžítka se budou hodit na každý pracovní stůl. Autorka píše: Jsou jenom dva způsoby, jak si oddychnout od bídy života - hudba a kočky. Takže Vás asi nepřekvapí, že její obchůdek se jmenuje Kocourkov:

Malý, milý a zároveň praktický dárek pro všechny čtenáře jsou například záložky do knížky. Tuhle najdete u Made, ale velký výběr knižních záložek z jiných materiálů a od jiných tvůrců máme i zde.

Výhodou všech těchto předvánočních akcí je to, že pokud obdarovanému dáte vánoční ozdobu bude ho těšit na vánočním stromku ještě tyto svátky. My doporučujeme například tyhle luxusní patchworkové kousky od Jestherky. Další ozdoby a ozdobičky najdete tady.

Voňavý dárek - dobrý dárek. Šumivé koule do koupele za 25 Kč, přírodní tuhé parfémy, domácí mýdla i balzámy na rty. Obchod Ingrid h určitě nevynechte.

Svíčka přináší světlo i pocit tepla. Rozhodně patří mezi skvělé drobné dárky. Doporučujeme obchod Candelita, kde najdete i bohatý výběr vosků do aromalamp.  Všechny další svíčky najdete tady.

Pecky do uší a jiné náušničky vždycky potěší. Vybírat můžete od mnoha prodejců. Dnes představíme například:

Merline Irene - Všechny tyto kousky jsou za 59 Kč.

Bijou: Sháníte-li opravdu levnou bižuterii, která ale levně nevypadá. pak určitě zavítejte do obchůdku Bijou. Šperky, které tu vidíte končí na ceně 59 Kč:

Šperky do 100 Kč najdete také u Hamary, která patří k populárním Simiráckým prodejcům. Vybírat můžete tady.

Náramky, za ceny, kterých si Vaše peněženka ani nevšimne. Ty nejjednodušší už za 8 Kč. Tak tyhle drobné dárky najdete u Nolme:

Roztomilosti z keramiky, svícny na čajovou svíčku a drobné figurky najdete u Hanky75. Krom toho vás čeká i bohatý výběr náramků a naúšnic z minerálů. Dárky za hubičku:

Bohatý výběr v uvedené cenové kategorii budete mít i u Ludinky157, za 100 Kč pořídíte i pletené rukavice. A pokud sháníte opravdovou drobnost pro nějakou milou kolegyni - pořiďte originální oříšek s překvapením za 17 Kč.

Andělíčky na vzkazy, vyrobené tradiční technikou drátování, najdete u Pindrush. Cena 89 Kč.

Rozkošné malinké orgonity ve tvaru srdce či květinky najdete v obchůdku Kameny pro zdraví:

Vánoční povlak na polštář - to se hodí! Ale na své si v tomto obchůdku přijdou zejména Ti, co mají rádi klid a nohy v opravdovém teple. Máte dojem, že ponožky jsou na Vánoce klišé? To je obyčejný předsudek! :) Takže tudy vede cesta do obchodu Marco Polo:

Věřím, že se Vám tyto nápady budou hodit. Zdaleka nejsou vyčerpávající. Chtěla bych Vám doporučit desítky dalších prodejců, ale vše se do článku nevejde. Nevadí, pokud využijete funkce Chytrý filtr, pak se dostanete ke zboží, které přesně hledáte, za docela maličkou chviličku. Třídit můžete podle ceny, barvy i materiálu.

Krásnou první adventní neděli a klidný předvánoční čas.

Vaše Radka

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)