SIMIRádce

Čím letos zazvoní Ježíšek?

20.102016

Zvoneček, který dětem oznamuje, že Ježíšek už v pokoji byl a naděloval, se v naší rodině používal roky a sloužil jen a výhradně tomuto účelu. Měl skvělý plný zvuk, který se nedal přeslechnout, a na který i po letech vzpomínám.

Dnes doma používáme moderní techniku :) V předvečer štědrovečerní nahrávám do mobilu v garáži zvuky, které zahrnují: skřípavé otevření dveří (v obýváku nám sice dveře ani okna nevržou, ale tento detail zatím žádné z dětí nezaregistrovalo), dupání, šustění, pohazování s krabicema, hlasité kroky, zase to vrznutí a ve finále zvonění zvonečku. Parádního kovového - zvučného, syrového. Celou tuhle "melodii" nahrávám jako vyzvánění do mobilu a ten ponechávám po večeři v obýváku. Ve chvíli, kdy jsme celá rodina spolu a vyhlížíme Ježíška (takže v domě není opravdu nikdo, kdo by mohl tohle divadýlko sehrát), manžel nenápadně vyzvání moje číslo...

Výsledek je excelentní. Díky tomuto roztomilému podvodu o existenci Ježíška nepochybuje ani 9 letý syn (někdy pochybuje, ale věří Smějící se). Doporučuji vyzkoušet. 

Finále nahrávky Vám může usnadnit právě nějaký ten zvoneček ze Simiry. Vybíráme pro Vás:

Celou řadu kovaných zvonků najdete také u prodejce "umelecky kovar". Nádherná práce. Díky tomu, že je zvonek vyroben ze silného materiálu, má kvalitní zvuk a nezní jak kdejaká kráva na poli. Smějící se

Krásné keramické zvonečky  vyrábí také "kenamez". Keramické zvonky evokují středověké domy a mají zvonící kuličku. 

Keramický zvoneček ve tvaru čertíka využijete možná už na Mikuláše, naproti tomu zvonek ve tvaru anděla poslouží na štědrovečerní zvonění úplně dokonale. Oba najdete u Maliny:

Tenhle zvoneček na sobím krku je nenápadný, visí na špagátku a krásně cinká. Sob Vám zároveň vykouzlí i tu pravou vánoční atmosféru. Tento keramický sobík je určen na svíčku, ale můžete ho na vánoce ozdobit i větvičkami, které v něm skvěle drží. 

Andělské zvonění - tyto keramické zvonky  Ankara nabízí za pouhých 100 Kč/ks.

Tenhle kovaný zvonek je taky pořádný krasavec, co říkáte? Svým zvukem přivolá nádhernou atmosféru  plnou splněných přání, tužeb, radosti a souznění. 

Je-li vám zvonek málo, pak si pořiďte zvonek a svícen v jednom. Poctivá kovářská práce tentokrát v podání ukmacabedy.

Je vám zvonek málo, co takhle celou zvoničku? V létě ji využijete ke svolávání rozlítaného potomstva k obědu (pozor, mocný zvuk může přilákat i děti ze sousedství, zvláště, jste-li dobrou kuchařkou/kuchařem.) Úžasný

Tato kovaná zvonice má tvar draka. Je dlouhá 60 cm. Její mocný zvuk, určitě nepřeslechne nikdo.

Tolik dnešní inspirace. A teď je to na Vás. Napište nám, čím zvoní Ježíšek u vás.Věří Vaše děti na Ježíška? Používáte také nějaké finty, jak to všechno nastražit, aby vás nikdo neodhalil? Podělte se s námi!

Příjemné plánování! S předstihem se to určitě vyplatí!

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)