SIMIRádce

Pár tipů, jak poděkovat paní učitelce

3.62015

Zamíchala jsem se do jedné internetové diskuse, kde se vášnivě debatovalo o tom, zda na konci školního roku dát či nedat paní učitelce dárek. „Vždyť je to její práce,“ tvrdili jedni, „je za to placená a dostane kytku, stejně si víc nezaslouží.“ „Kytek musí mít doma najednou tolik, že je nemá kam dát,“ oponovali druzí, „my bychom chtěli její práci ocenit, alespoň symbolicky".  Do diskuse se vložilo i pár učitelek a vyšlo najevo, že těch kytiček je někdy opravdu trochu moc. Zároveň však poměrně svorně odmítaly další hrnečky na kafe. Mnohé by ocenily spíš láhev dobrého vína, ale upřímně - tu po synovi posílat nebudu Usmívající se.

A protože zrovna naše paní učitelka patří k těm, které si dle mě i mého syna rozhodně zaslouží ocenění trpělivé práce, kterou ještě stále vykonává s láskou, rozhodla jsem se na Simiře vybrat pár tipů, které jsou originální, praktické a levné (do 200 Kč) a možná právě té vaší učitelce (s velkým U) vytvoří úsměv na tváři.

Každá správná paní učitelka je sečtělá. Takový obal na knihu zdá se být právě pro paní učitelku ideálním dárkem.  Na Simiře jich najdete celou řadu.  V dané cenové relaci skvělé obaly nabízí celá řada prodejců. Namátkou jen dvě ukázky.

Možná vás nápad s knížkou zaujal, pak třeba budete zvažovat i možnost pořídit neobyčejnou záložku do knihy. Napůl záložka, napůl šperk.

Pokud hledáte ten správný dárek, který vás nezruinuje a má nápad, určitě navštivte obchod Pindrush. Andělíčci na vzkazy se právě paní učitelce mohou hodit.

Anebo malované kameny – tzv. srdconoši. Za 68 Kč kousek.

Opravdu nádherné malované kameny ale nabízí více prodejců. Zaujal-li vás tento nápad, pak určitě zavítejte do těchto obchodů: kocourkovsasanka sedma.

Chcete-li vyjádřit, že paní učitelce přejete štěstí, pak možná sáhnete po nějakém osvědčeném symbolu. Například po podkově. Ani podkov nemáme na Simiře zrovna málo :)

Mezi osvědčené dárky patří také keramika. Je-li vaše učitelka kočka, dá se to sdělit i velmi decentně (ne, to jsem nemyslela jako radu pro tatínky - beztak tyhle věci chlapi obvykle moc neřeší :)). Ale uznejte, že tahle číča je prostě fešanda, i když se jmenuje kocourek Bruno.

Škola je semeništěm bacilů, však to zná každý, co všechno jsou schopny děti domů přitáhnout. A v tomhle prostředí je učitelka celý rok. Pak jí možná přijde vhod pouzdro na kapesníčky. Elegantní vždy a všude:

To, že máte svoji učitelku rádi a vážíte si jí (a hlavně vaše děti), můžete vyjádřit i velmi prostým a přitom voňavým způsobem. Třeba textilním srdíčkem plněným levandulí.

Porozhlédněte se po Simiře, určitě najdete spoustu dalších nápadů. Podělte se se svými tipy a nápady v komentářích. A jste-li učitelka, pak je váš názor dvojnásobně vítán.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)