SIMIRádce

Tip na dárek podle profese či záliby

26.92015

Pár mých tipů na tématické dárky pro kamarády různých profesí už se setkalo s úspěchem, a tak vám dnes přináším pár svých tipů pro koníčkáře anebo  kolegy z různých profesí.

(Prodejci, přidejte se, přidejte svůj výrobek, který se hodí k určité profesi či koníčku do komentáře pod člámkem. Ty nej přidáme rovnou do článku.)

Dárek pro právníka

Slušivý motýlek s paragrafy může být tím pravým  dárkem pro právníka.

Dárek pro vašeho kardiologa nebo kardiochirurga anebo prostě a jen pro každého srdcaře

Kdyby vám tento dárek přišel mírně morbidní, pak vězte, že to nesmíte posuzovat podle sebe. Pro vašeho kardiologa to naopak bude ta správná volba. Prostě originální keramické srdce.

Dárek pro cyklistu

Cyklistika patří mezi populární mužské koníčky a tak i náš výběr bude bohatší :)

I vášnivý cyklista musí občas chodit do práce, a to i když se do dress codu převléká dost nerad. Výběr kancelářského outfitu mu usnadní originální kravata pro bikery a cyklisty.

Když už jsme u toho dress codu, ne všude je to tak přísné. U nás by tohle cyklistické tričko v pátek asi prošlo Smějící se.

Někteří cyklisti dají přednost funkčnímu oblečení a nápady do kanceláře je moc nenadchnou, možná právě pro ně bude designová lampa s bicyklem ten pravý dárek.

Dárek pro rybáře

Správný rybář svůj úlovek i uvaří. Zástěra jako dělaná pro všechny vášnivé rybáře. 

Některé úlovky rozhodně stojí za to zdokumentovat. vždyť by mu to jinak nikdo ani nevěřil :) Fotoalbum pro rybáře je rozhodně skvělý tip na dárek.

Pokud sháníte dárek drobnější či symbolický, zvolte rybku z perníku. Zlatá rybka musí potěšit každého vášnivého rybáře. A pokud je to cynik, bude na ni aspoň lovit :)

Dárek pro myslivce

V ČR je údajně okolo 100 tisíc myslivců. Tak to už je slušná porce koníčkářů. Když k tomu připočteme ještě prosté milovníky jelenů Smějící se , je z toho tip na dárek pro myslivce. Dekorační polštář s jelenem mu příjde vhod až bude noční lov dospávat na gauči v obýváku,

I myslivci chtějí některé své kapitální kousky uchovat na věky. Speciální fotoalbum pro myslivce je dobrý tip na dárek.

Dárek pro střelce

Myslivců je 100 tisíc, držitelů zbrojního pasu okolo 300 tis. To už je slušná porce střelců. Ne pro všechny, co mají zbroják je sportovní střelba vášní, ale uznejte, že milovníků zbraní je mezi našimi muži více než dost. Ostatně začíná to už v útlém věku, pokud pistol nedostane, prostě si ji vyrobí z lega. Tak tedy několik tipů na dárek pro střelce.

Tričko s revolverem za 378 Kč.

Při pohledu na tohoto střelce budete mít pocit, že hledíte přímo do ústí hlavně. 

I muži se rádi zdobí. Tento náhrdelník, vyrobený z nábojnice je ideální dárek pro milovníka zbraní.

Dárek pro houbaře

I když, nebo snad právě proto, že letos  moc velké houbařské úlovky nebyly, potěší i vaše houbaře dárek s houbařskou tématikou. A protože i houbaření může dost unavit, zase to bude krásný dekorační polštář. 

Dárek pro pivaře

Jakkoliv se vám to může zdát smutné, pití piva je pro někoho jediným koníčkem. Pokud to však není koníček jediný, hned je to veselejší a vy můžete přijít s originálním dárkem pro milovníky piva.

Kobán- to není překlep. Kobán je nádoba, která může být zároveň KOnvicí a zároveň džBÁNem. Ideální na přenos čerstvě točeného z hospody přímo domů. V jiných chvílích poslouží i jako váza či nádoba na cokoliv.

Není otvírák jako otvírák. Z ručně ukovaného otvíráku na pivo se pod rukama našich uměleckých kovářů snadno stane designový kousek, který potěší každého chlapa, co "nevyměkne" Úžasný.

Dárek pro IT specialistu (dárek pro ajťáka)

O klucích, co značnou část života prosedí za kompem, koluje řada více či méně lichotivých vtipů. Já si myslím, že je to proto, že jsou tak chytří, že je nechápeme Smějící se, nebo jen omezeně. Přesto dárek pro IT specialistu, dárek pro toho vašeho ajťáka, vybrat umíme.

Kravata s klávesnicí je pravá volba.

Nevím, jestli tyhle dekorační polštáře schválí v obýváku i manželka, ale jako dárek pro počítačového mága, by měly posloužit přímo skvěle. Vtipná sada polštářků pro pořádný restart.

Dárek pro mimozemšťana

No ano, jsou prostě kluci, co  jsou natolik jinde, že nikdy nebudete vědět, s čím přijít. My máme řešení. Máme totiž dárky i pro opravdové mimozemšťany S vyplazeným jazykem.

 Pro dnešek stačí, brzy přidáme další profese. Na www.simira.cz najdete skvělé dárky pro každého. Elektrikáře, milovníky motorek i motorů, šachisty, čtenáře...prostě pro všechny.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)