SIMIRádce

Tip na dárek do 100 Kč

10.112015

Jistě vám přijde vhod našich několik tipů na dárek do 100 Kč. Takových dárků můžete rozdat víc. A bude i víc radosti Smějící se. Pokud vám naše tipy nestačí, zadejte si v chytrém filtru cenové maximum a hledejte sami. Budete překvapeni množstvím možností. 

Obchod rozalie je plný roztomilých drobností, které udělají radost kamarádkám, kolegyním nebo třeba učitelkám. Dárků do stovky najdete v tomto obchůdku mnohem více.  Dekorační srdíčka v shabby stylu, voňavé dekorace (například kočička voní po perníku), ozdoby na stromeček i roztomilé brože

Máte-li rádi roztomilé drobnosti nebo toužíte originálním dárkem obdarovat hodně přátel, pak vás práce handmade by jeane rozhodně potěší. Košíčky nebo zvonečky z pedigu nebo roztomilé taštičky na nejrůznější drobnosti do kabelky (rtěnka, řasenka, nebo třeba tampóny či léky). Vše do stovky. Super dárek skoro zadarmo je na světě. 

Máme mezi sebou i duše ryze praktické. Už si vaše kolegyně v práci stěžovala, že jí táhne na nohy, nebo má vaše kamarádka permanentně studené nožky? Pak jsou skvělým dárkem pletené ponožky. A o tom, že mohou i skvěle vypadat, vás přesvědčí anaja

Další praktický a užitečný dárek do stovky? Máme tu masky na spaní nebo chcete-li škrabošky. Usnadní usínání za světla, ať už po noční nebo pokud partner třeba svítí. Jsou skvělé i na cestování. U dellie je pořídíte už od 60 Kč. 

Máte pravdu, spousta lidí praktické dárky moc nebere. Pak vyberte dárek opravdu osobní, jakým jsou například šperky. Všechny šperky na obrázku jsou do stovky a u larenty jich najdete ještě mnohem více. 

Neuvěříte tomu, že i krásné šály na www.simira.cz pořídíte do stovky. Stačí ale zavítat do obchodu mikysek, kde obvykle kupujete malovaná trička a tuniky, a zjistíte, že nic není nemožné. A od stejného prodejce (tedy za jedno poštovné) máte možnost vybrat třeba i originální brože, třeba malého chameleóna.

Skvělým a stále oblíbeným dárkem jsou i mýdla, protože není mýdlo jako mýdlo. Hřebíček, med, máta, konopí, měsíček. Jaké ručně doma vyráběné mýdlo vyberete vy?

Nebo raději svíčky? Co třeba plovoucí svíčky? Dokáží o Vánocích vykouzlit neopakovatelnou atmosféru.

Skvělým dárkem je vánoční ozdoba na stromeček. Proč? Protože si ji kamarádka, kolegyně (nebo zákazník?) pověsí na stromeček a jeden letmý pohled vás hned připomene. No jasně tuhle krásnou kouli mám od..., ve skutečnosti bude třeba od miry

Anebo vločka? Nádherná vločka nebo hvězda vyrobená z drátku a korálků. Ve stejném obchodě veronica designs seženete i krásné andělíčky, které jsou mezi našimi zákazníky populární. No a zase máte krásný dárek do stovky. 

 

K vánoční atmosféře se hodí i vůně, voňavé vánoční pytlíčky nabízí pierotka za 25 Kč. Na další její zboží se neváhejte mrknout:

Nejen ozdoby na stromeček, i když ta vločka je vážně nádherná, ale také kanzaši brože a náušnice, vše do stovky najdete u marketinokanzashi. Obchod s krásným zbožím. 

Mnozí mají rádi keramiku a možná si myslí, že dárek do 100 Kč z keramiky pořídit nejde. Z omylu vás vyvede bludicka, která má kromě keramiky v obchodě také plno krásných drátěných dekorací. A zase do stovky. 

Prohlížím si zpětně svůj výběr a musím sebekriticky přiznat, že je skvělý. Co mi tu ale ještě chybí je více šperků. Tak sem s nimi. Veliký výběr šperků do 100 Kč, za kterými je přesto vidět práce, invence a kreativita, najdete třeba u klardzany. Vyrábí je z fima a vypadají moc dobře. Takový dárek jistě potěší.

Také všechny tyto náramky mohou být vaším dárkem a přesto se vejdete do rozpočtu 100 Kč/ks. U těch menších dokonce s velkým přehledem. Vyrábí je blankaj.

Také se mi moc líbí brože od crochetky. Klidně zalistujte dál, protože u crochetky budete mít chuť nakoupit i dražší kousky. Třeba brože mandaly. 

Poslední porce šperků, protože pak už vážně musím běžet je od Hanky. Samozřejmě, že všechny zase do stovky. Vyberte dárek pro kamarádku. I drobný šperk potěší každou ženu.

 

 

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)