SIMIRádce

Vstupujeme do znamení Ryb

19.22017

Doba od 21.2. do 20.3. patří Rybám. Máte rádi horoskopy? Víte jaké typické vlastnosti Ryby mají nebo jaký kámen k tomuto znamení neodmyslitelně patří? Pak přesně pro vás je určen tento článek. Najdete v něm základní charakteristiku znamení i několik tipů na zajímavý dárek pro vaši Rybu. 

(Plakát Ryby A4 - 139 Kč)

Lidé narození ve znamení Ryb jsou klidné a mírné povahy. Bývají duchovně založení. Jsou citliví a vnímaví a rádi pomáhají ostatním.

Ryby mají mimořádně silnou intuici, ve společnosti se často drží stranou a svůj názor si nechávají raději  pro sebe. Na druhou stranu se nenechají omezovat a dají vám to jasně najevo, pokud se jedná o zásadní věci, mezi něž patří například jejich soukromí.  K prudké reakci je však poměrně obtížné je vyprovokovat, mnozí bývají poměrně leniví. Kritiku snášejí velmi dobře a ani urážky cizích lidí se jich příliš nedotknou (od toho mají šupiny). Pokud k něčemu takovému dojde, raději tiše odplují, aby se elegantně vynořili někde jinde. 

(Náušnice - 99 Kč)

Pokud se Ryba zamiluje, rozum jde stranou. Na svou upřímnost a otevřené srdce často doplácí, partnerovy případné špatné vlastnosti přes růžové brýle nevidí. Na lidech, které miluje, bývá Ryba závislá, v lásce je oddaná.

Díky tomu, že si svět idealizují, dívají se na něj růžovými brýlemi. Realitu si dobře uvědomují, ale jejich sny a touhy, které bývají nevšední, jsou prostě silnější. O to osudnější může být zklamání, pokud situaci podcení. Pak by si měli dát pozor na alkohol, drogy nebo třeba neuvážené utrácení. 

(Polštář - 235 Kč)

Mají sklony k umění, bývají velmi talentované. Také mají skvělou paměť a jednou z jejich tajných zbraní je humor, zvláště ten sarkastický. 

Muž ve znamení Ryb může působit pasivně, ale i přes citlivou povahu bývá ambiciózní a cílevědomý. Při tom všem je ohleduplný a pozorný. Oceňuje rodinné zázemí a klidné domácí prostředí. Někdy bývá žárlivý.

Žena Ryba působí křehce a jemně, ale skrývá se v ní silná osobnost. Pro druhé se obětuje, ale nenechá si  líbit všechno. Je mimořádně empatická, nemá problém se přizpůsobit, ale zároveň zůstat svá. Nenávidí hádky. Miluje svůj dům či byt, ve kterém se cítí v bezpečí a jeho zkrášlování jí dobíjí energii.

(Náušnice se Swarovski                                                                                                                                                                 krystaly - 255 Kč)

Kameny pro Ryby:

Ke každému znamení nějaký kámen patří, nejinak je tomu u Ryb. Již samotný název kamene Akvamarín je s vodním znamením Ryb spjatý. Akvamarín u Ryb údajně posiluje snahu o duchovní růst, přináší rozhled, předvídavost až jasnozřivost.  Ametyst je další vhodný kámen pro Ryby - pomáhá Rybám obnovit rovnováhu mezi duchovnem a reálným světem.

(Náramek akvamarín a                                                                                                                                                                 ametyst - 314 Kč)

Olivín je pro Rybu jako další ploutev nebo kormidlo. Podporuje radost ze života a zahání pocity nejistoty. 

(Stromek štěstí z olivínu -                                                                                                                                                                139 Kč)

Slavné Ryby:

Bruce Willis

Chuck Norris

Ema Destinová

Simona Stašová

Eva Holubová

A ještě pár tipů na další dárky pro Ryby. Případně hledejte zde

Uložit

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)