SIMIRádce

Nezapomeňte na svého Berana

19.32017

Temperamentní, smělý a bojovný. Cílevědomý, činorodý, ambiciózní. Nadšený, přímý a odvážný. 

(Keramický zvonek ve tvaru berana - art.clay.)

Lidé narození ve znamení Berana jsou silné osobnosti a obvykle mají jasné cíle. Mají velké množství energie, kterou umí nasměrovat potřebným směrem, jsou průbojní a odvážní.  Jsou stoupenci nových a neotřelých myšlenek a nebojí se je prosazovat. Beran často nedokončí co začal, protože už se žene za jinou, novou příležitostí. 

(Šperk z hrušňového dřeva - loutkar.)

Beran je poctivý bojovník. Pokud vidí Beran něco, co podle něho není správné, pokusí se to změnit a neskončí, dokud se mu to nepodaří. U dlouhodobějších záležitostí to je však spíš umíněnost, která ho žene vpřed, než trpělivost a vytrvalost. Beran žije přítomností, protože o budoucnosti je prostě přesvědčen, že vyjde. 

(Náušnice se znamením Berana - dixi.)

Beran má tvrdou hlavu, což znamená mimojiné i to, že touží najít vždy svou vlastní cestu. Často nedbá dobře míněných rad, zkrátka proto, že je nevymyslel sám. Když se zasekne, nic s ním nehne. Beran se neumí poučit ze svých chyb. Zasekávat se vám bude opakovaně. :)

(Ručně rytý přívěsek se znamením Berana - diatreta.)

V partnerství a lásce bývá Beran velmi milý a pozorný. Občas projevuje sklony k žárlivosti. Když se zamiluje, jde za svými city a srdcem zcela bezhlavě. Ačkoliv působí velmi sebevědomě a sebejistě, uvnitř je mimořádně citlivý a zranitelný. 

(Náhrdelník se znamením Berana - merlin irene.)

Beranům schází smysl pro společenský takt. Jsou upřímní a prostořecí. Ve spojení s jejich netrpělivostí lze konstatovat, že nemají moc velké diplomatické schopnosti. Politické kruhy obecně nejsou pro Berany tou pravou parketou, neradi kličkují a neradi se přetvařují a neumějí vyčkávat. 

(Hedvábný polštář s beranem - usikulky.)

Typický Beran nemá předsudky, nedělá rozdíly podle společenského postavení. Není lstivý ani rafinovaný. 

Dítě ve znamení Berana se do všeho vrhá po hlavě. Je nebojácné. Malý Beran je velmi soutěživý a ve všem chce být nejlepší. Rychle se učí. Má také velmi bujnou představivost, miluje příběhy o hrdinech. 

(Dětské body se znamením Berana - krecounek.)

Žena ve znamení Berana může působit nepřístupně chladně až odtažitě. Může se zdát, že ji muži nezajímají, ale opak je pravda. Beranka je dobrá "hérečka". Má ráda lichotky a poklony. Je přímá a co na srdci, to na jazyku. Ženy ve znamení Berana určitě nebude poslušnou a bezkonfliktní partnerkou. Nedá se očekávat, že by se chtěla přizpůsobit, spíš očekává, že se přizpůsobíte jí. Ačkoliv je velmi silná osobnost, potřebuje něhu a pohlazení. 

(Náušnice se znamením Berana - wiccare.)

Muž ve znamení Berana srší nápady a energií a není jednoduché s ním držet krok. Od ženy očekává, že bude jeho princeznou. On je ten, který se postará. Udrží si ho jen žena, která se mu bude věnovat a nebude ho zanedbávat. Beran nedělá nic polovičatě a pokud mu ve vztahu chybí vášeň, nebude ji předstírat. V případě, že bude ve vztahu zklamán, nebude váhat jej ukončit. 

(Přívěsek se znamením Berana - krajinel.)

Kameny pro Berany:

Pro Berany se hodí například rubín, hematit, rudý karneol,  rudý jaspis a rudý opál a ametyst. 

(Náramek s hematitem vhodný i pro muže - hanna koralky.)

(Náramek s jaspisem a karneolem - 4yourjourney.)

Známé osobnosti ve znamení Berana:

Leonardo da Vinci, Eric Clapton, Charlie Chaplin, Vincent van Gogh, Celine Dion, Karel Kryl, Zdeněk Svěrák,  Zdeněk Pohlreich, Stella Zázvorková, Dagmar Pecková

Další tipy pro Berany hledejte tady

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)