SIMIRádce

orofarnedesign

Profil

Jmenuji se Maruška a už je to pěkná řádka let, co se handmade výrobě věnuji poněkud intenzivněji. První počátky dílny sahají do roku 2009. Tehdy jsem vytvořila svoji první kolekci šperků, které sklidily velký úspěch. A od roku 2014 už se píše historie značky Orofärnë design

Tvorba dílny Orofärnë design je zaměřena na ručně vyšívané šaty s folklorními motivy (hanácké nebo autorské folklorní motivy), halenky, opasky a zejména svatební a společenské šaty. Přiležitostně vyrábíme pro nevěsty i květinové a korálkové doplňky do vlasů.

Značka Orofärnë design klade důraz především na poctivé zpracování a výběr kvalitních materiálů, které si osobně vybíráme. Ruční výšivka pak dodává výrobkům jedinečnost a originalitu. 

Jednou za čas se donutím si šperky zakreslit...

Od roku 2013 se aktivně věnuji i ručnímu vyšívání a šití hanáckých krojů. Láska k folkloru mě životem provází i po opuštění folklorního tanečního souboru. V následujících letech jsem vytvořila ručně vyšívanou kolekci taštiček s hanáckými ornamenty, která zažila nečekaný úspěch. Vyšívání se stalo součástí mého života a nápad vdechnout folklorní ráz i do běžného oblečení na sebe nedal dlouho čekat. Od roku 2016 se věnuji zakázkovému šití svatebních šatů.

Přistižena u vyšívání

PS: a takto mě nejčastěji uvidíte někde poposedávat... s vyšívacím kruhem, plátnem a jehlou :-)

 

S pozdravem a přáním krásného dne a příjemného výběru v obchůdku,

Maruška/Orofärnë design

_____________________________________________________________

Způsob dopravy
Zboží Vám zašlu doporučeným balíčkem přes Českou poštu, do 3 dnů po připsání platby na účet. V případě pozdějšího odeslání se s Vámi osobně domluvím. Výrobky budou zabalené ve fólii nebo v krabičce (jen na požádání).  V ceně poštovného je bude zahrnuto i balné. Po domluvě je možné předat zboží osobně v Olomouci, Uničově,Litovli nebo Šternberku.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)