SIMIRádce

pebike

Profil

Dobrý den,

 

Děkuji za návštěvu mého obchůdku. 

Od roku 2000 se zabývám výrobou užitkové a zahradní keramiky. Nejraději pracuji s tmavou burelovou hlínou pálenou na 1180 stupňů. Větší kusy zahradní keramiky jsou ze šamotové hlíny.

Ani nevím, kolikrát vezmu každý svůj výrobek do rukou, než je hotový. Všechny kousky ale minimálně jednou projdou výpalem v peci na dřevo.

V posledních letech jsem našel zalíbení v nejstarší historii mého řemesla - snažím se o repliky keltské, germánské a slovanské keramiky.

Hledáte dárek k narozeninám nebo k jiné příležitosti, věřím, že zde naleznete ten pravý. V mém obchůdku naleznete velké množství užitkové a zahradní keramiky.

Sortiment průběžně rozšiřuji, proto Vás srdečně zvu k návštěvám a k nahlédnutí co nového přibylo.

Přeji Vám příjemný nákup a doufám, že moje výrobky potěší nejen Vás, ale i Vaše blízké, přátelé a známé.

 

 

 

Rád odpovím na případné dotazy.

 

 

Petr Bílek

 

Obchodni podminky

I. Dodací lhůty
Veškeré zboží uvedené v internetovém obchodu je ručně vyráběné a tomu odpovídá i doba dodání pokud není zboží v danou chvíli na skladě. Pokud je zboží na skladě je dodávka zboží ke klientovi maximálně do 7 pracovních dnů.
Není-li vybrané zboží dostupné v uvedeném termínu, je kupující ihned po obdržení objednávky vyrozuměn e-mailem o dodací lhůtě. Nebude-li s touto dobou kupující souhlasit, oznámí to neprodleně e-mailem či telefonicky prodávajícímu a objednávka zaniká.
II. Poštovné
Zboží je zasíláno  prostřednictvím  balíku České pošty, a. s. Poštovné dle ceníku pošty, . Po odeslání zašleme číslo obchodního balíku, kterým je Vám zboží dopravováno. Pohyb balíku lze pak on-line sledovat na www.cpost.cz. Pošta se pokusí o jedno dodání přímo na uvedenou adresu, pokud nikoho nezastihne, budete mít ve schránce upozornění a balík bude uložen po dobu 7 dní na Vaší poště. V případě že balík nevyzvednete a balík dojde zpět, bude Vám fakturován poplatek spojení z výší nákladu na dopravů.
Osobní odběr je možný po předchozí domluvě na adrese prodávajícího. V takovém případě se poštovné neúčtuje.
Mimo ČR balíky nezasílám.
 
III. Odstoupení od kupní smlouvy
Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu a včetně všech dokumentů (návodů, záručních listů atd.) a případných dárků (bonusy za překročení limitu objednávky) poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Zboží nezasílejte na dobírku, doporučujeme jeho pojištění po dobu přepravy. Po obdržení a kontrole vráceného zboží, prodávající obratem zákazníkovi zašle dobrobis na uvedenou částku. Po jeho potvrzení vrátí prodávající zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem (složenkou či na účet).Pokud prodávající zjistí poškození vráceného zboží, navrhne kupujícímu buď vrácení adekvátní částky nebo poslání zboží zpět.   Kupující nemůže odstoupit podle odstavce 7 od kupní smlouvy na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání.
 
 
VI. Ochrana osobních údajů
Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou používány pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.
Tyto obchodní podmínky jsou platné od 01. 08. 2010

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)