SIMIRádce

rudla

Profil

O výrobcích

Vítejte v mé virtuální galerii, kde najdete šperky a různé drobnosti  z křišťálové pryskyřice, buttonkové odznáčky, magnetky a zrcátka. 
Veškeré motivy na mých výrobcích jsou autorskou grafikou, kterou zpracovávám v grafických programech sady COREL. Sem tam se objeví i nějaká ta ruční kresba, kterou pak dále počítačově upravuji.
Vždy se snažím nejen o originální vzhled, ale také o kvalitní zpracování.
Většina mnou použitých komponentů je z obecného kovu upraveného galvanizací nějakým ušlechtilejším kovem, ale pokud byste si přáli materiál jiný (náušnicové háčky z chirurgické oceli či stříbra), stačí mě kontaktovat vnitřní poštou.
Pokud si u mne zakoupíte náušnice s otevřenými háčky, jsou jejich samozřejmou součástí plastové zarážky proti jejich ztrátě. 
Jestliže budete mít nějaké přání, nápad či něco, co byste rádi, abych Vám vytvořila, opět Vás odkážu  a vnitřní poštu. Jestliže to bude v mých silách, ráda vyhovím.

Péče o výrobky

Použité bižuterní komponenty nejsou bohužel „nesmrtelné”a lehce mohou ztratit svůj pěkný vzhled nevhodným zacházením. Proto doporučuji šperky nasazovat až po aplikaci veškerých kosmetických přípravků. Krémy, parfémy i lak na vlasy nenávratně poškozují jejich povrchovou úpravu. Stejně tak je dobré vyhnout se kontaktu s vodou.  Před koupáním, sprchováním a saunováním proto šperky vždy raději sundávejte. 
Co se týče sladování šperků, nejvhodnější je jejich uložení na tmavé místo, nejlépe do krabičky nebo přímo šperkovnice. I při dodržování těchto opatření časem dochází k jistému obnošení šperku, což je naprosto běžný jev, ale doufám, že i tak se z jeho krásy budete těšit co nejdéle.Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)