Víte, co je on bag? Já už to vím.

Pro děti, na děti, dětem. K napsání článku mně tentokrát přivedlo nově vložené zboží na Simiru a nová prodejkyně. Moje děti jsou již větší, ale okamžitě jsem začala přemýšlet, kdo čeká miminko nebo již má malé dítě. Také jsem začala přemýšlet o pomůckách podle principu Montessori. Pro mně, myslím, znamenají stejně, jako zdravý selský rozum. Po době plastové je čas k návratu domů.

  • 25. 4. 2016 napsal admin Zdenka
  • mažér
  • 2498x
  • 1  (+1 / -0)

Moje inspirace a prodejkyně tvoří pod názvem Mysiakmonty. Také  tady jsem poprvé zaregistrovala výraz on-bag. Jde o dokonalou mulitfunkční tašku nejen pro rodiče.  Díky dlouhým popruhům a okům z ní můžete vytvořit batoh, vak přes dítě v šátku, malou tašku, velkou tašku. Prostě zázrak mezi taškami. Dokonale ušitý.

Dalším překrásným obchodem pro miminka je Litlle eye. Za vším hledej ženu a v tomto případě dokonce hned dvě - Veroniku a Mišku. Veroniku jako podnikatelku, manažerku, novátorku, dámu a v neposlední řadě skvělou maminku malé Mišky, která je po roztomilé, zvědavé a okaté holčičce hlavně tou prvotní INSPIRACÍ

 Šátek na dítě mám vyzkoušený a nedám na něj dopustit. U nás vám je nabízí prodejce Sanami. Přečtete si, co vám o šátku píše sama autorka  ve svém profilu ZDE

Další možností, jak nosit miminko je klokanka nebo také nosítko. Prodejce Veverka2009 nabízí také fusaky, rukávníky, softshellové kapsy, tašky na kočárky nebo oblečení.

Také obal na očkovací průkaz může být hezký. Má je v nabídce, mimo další, Ghendess. Pokud jste čtenáři, vyberete si z nekonečné nabídky obalů na knížky.

Měkoučké polštářky najdete u Pierotky.

Látkové panenky a panáčky všech druhů pro vás a vaše děti ušila 3bears a říká: ,,Obličej panenek je ručně vyšívaný, nepoužívám
žádnou šablonu, proto je každá krasavice originálem a každá má trochu jiný
výraz "

 Deky, tee pee, kračky, dekorace, válecí vaky, girlandy. To vše si můžete prohlédnout v obchodě Alibaba AB. Více o tvůrkyni si můžete přečíst v medailonku, který získala jako cenu v soutěži Kreativci dětem.

 Oblečky na focení miminek jsou od Bílé pavučinky.

Obrázek-samolepka použitý v úvodu článku je z obchodu Enzor.

 Promazlovat, nerozmazlovat, nakrmit a vyhodit na čerstvý vzduch. Rada zkušené matky.

Krásné dny.

Zdenka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.