Mažér očima Šárky

Dnešní Mažér pro Vás připravila Šárka Prášková (Maya101). My si myslíme, že si malé ženské radosti umí opravdu užívat, co říkáte?

  • 27. 11. 2012 napsal Šárka Prášková - Maya101
  • mažér
  • 2281x
  • 7  (+7 / -0)

Pro naše nejmilejší:

I malá drobnost dokáže udělat obrovskou radost. Zvláště pak mrňouskům, kteří ocení barevnost a hravost, aby mohli svůj svět fantazie obohatit dalšími zážitky. Kouzelným světem je dětský pokoj, který by měl být řádně označen cedulkou, stěny ověšeny kreslenými obrázky a malá princezna ověnčena čelenkou si může hovět na zemi na dětské dece. V mikče s kaňkami jí rozhodně nebude zima a s ledvinkou bude mít všechny své poklady pěkně po ruce. Když uloží méďu a skřítka do jejich postýlek, šupky do vany s mýdélkem ve tvaru zajíčka a pak už jen pohádka na dobrou noc... A hrát si budeme zase zítra.

Méďa Pumpkin 163 Kč, red made
Kresba hrocha 266 Kč, hokic
Kaňkovaná mikina 499 Kč, mirika
Cedulka na dveře 139 Kč, martinah
Dětská deka 600 Kč, andoriel
Čelenka 51 Kč, jajinka02
Dětská ledvinka 555 Kč, lookrecia
Glycerinové mýdlo 27 Kč, hanny007
Skřítek Snílek 424 Kč, vendulka

Teplý čaj a šupky pod peřinu:

Venku je sychravo, padá na nás únava, nálada klesá úměrně s teplotami až na bod mrazu. Počasí ideální na pěkný film, ovocný čaj a zalezení do pelíšku. Pohodlným domácím outfitkem může být tyrkysové tílko, trenýrky se srdíčky a komu je zima na nožky, navlékne fialové ponožky. Na nočním stolečku zapálíme voňavé svíčky pro příjemnou atmosféru, z krabičky vybereme tu nejoblíbenější příchuť čaje, vhodíme do hrnečku a zalejeme vroucí vodou. Přineseme na tácu až do pelechu, kde už čekají Fuseklačky, aby nám mohly dělat společnost u pohádkové podívané.


Tílko 359 Kč, efika
Hrnek 99 Kč, pebike
Ponožky 155 Kč, jitkak
Krabička na čaj 390 Kč, lucieholubova
Fuseklačky 250 Kč, theresicka
Dámské trenýrky 350 Kč, radmil original
Svíčka 10 Kč, hanny007
Tácek 200 Kč, vank

Zemité tóny


K podzimu už prostě patří padající listí, mlha, déšť a především hnědé a zlatavé tóny. Hitem letošní sezóny jsou legíny, které se hodí nejen k barevným gumákům, když příjde období monzunových děšťů, ale také do kozaček, když se ochladí. Univerzální černé tričko lichotivého střihu s krátkým rukávem můžem obléct pod jakýkoliv hřejivý svetr. Nesmíme zapomínat na doplňky, které z každého sebeobyčejnějšího outfitu udělají stylovou módní hru.

Legíny 299 Kč, maya101
Prsten (již prodáno)
Vyřezané srdce 87 Kč, jeannerat
Černý top 429 Kč, adal styl
Kožený náramek 290 Kč, my obsession
Náhrdelník Love 209 Kč, drobatko

 

Děkujeme autorce, jejíž obchod najdete zde: MAYA101

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.