Jak ukládat šperky?

Máte rády šperky a bižuterii? Pak možná řešíte problém, jak a kam své cennosti ukládat. Náhrdelníky a korále dokážou pěkně hnout mandlí, když se zacuchají v tu nejméně vhodnou chvíli. Blíží se svátky a třeba si na vás Ježíšek vzpomene s dalším lesklým kouskem do sbírky. Myslete i na to, kam ho uložíte.

  • 1. 11. 2015 napsal admin radka
  • návody
  • 7231x
  • 3  (+3 / -0)

Šperky jsou pro nás ženy důležité. Pokud se vám povalují po zrcadle, nočním stolku nebo je máte zavěšené na rozích skříněk nebo klice od okna, věřte nám, že se šperkovnicí, šperkovníkem nebo stojánkem na šperky se vám bude žít lépe.

Proč? 

  • Budete mít přehled.
  • Nebudete své šperky hledat ani ztrácet.
  • Nebudou se Vám do sebe zamotávat.
  • Šperky můžete mít uložené tak, aby zároveň krášlily váš interiér.

Důležitá je velikost šperkovnice, šperky by se ve šperkovnici neměly o sebe třít. Některé by se mohly poškodit.

Inspirujte se na www.simira.cz. Několik způsobů, jak své šperky uložit, vám přinášíme právě teď:

Šperkovnice z černého žíhaného drátu vyrůstají pod rukama našich šikovných drátenic. Můžete vybírat z drátěných stojanů na šperky nebo využít některého ze závěsných systémů šperkovnic. Tyhle krásné kousky pro vás vyrobila  paní Jana -  "janine.w".

Drátenic máme na www.simira.cz více. Trochu jiným způsobem si se stejným tématem hraje i paní Daniela - "danilka". Závěsné systémy s háčky umožňují i pohodlné umístění dlouhých náhrdelníků.

Stojany na šperky, chcete-li šperkovníky, vyrábí i pan Mirek (a prý mu u toho radí i paní Mirka) - "jenam". Každopádně výsledkem jsou krásné designové stojánky na šperky i závěsné šperkovnice kombinující dřevo a nerez. 

Se dřevem při výrobě šperkovnic pracuje i "duch" - vlastně pan Vlasta.  Máte-li hodně náušnic, nahlédněte. Na největší stojany uložíte 240 párů náušnic. To už je pořádná porce. 

Úplně jiný výrobní  postup s neméně zajímavým, efektním a funkčním výsledkem volí Kateřina - "mortal wombat". Její šperkovníky by se možná daly označit jako kapsáře na šperky. Vypadají skvěle, kapsy jsou průhledné, takže se vám v nich nic neztratí.

Další možností, jak ukládat šperky jsou šperkovnice - krabičky. Některé jsou opatřeny i zrcadlem. Jiné mají nejrůznější přihrádky. 

To je i příklad těchto krásně barevných krabiček na šperky od paní Dany - "darbucha", ty mají přihrádky, šuplíky i zrcadlo. 

Dřevěné šperkovnice vyrábí i paní Hanka pod nickem "grunterka". Nejrůznější dřevěné šperkovnice se zrcadlem i bez, bohatý výběr motivů a parádní provedení.

Dřevěné šperkovnice, které vám přímo připomenou truhlu pokladů, vyrábí také paní Monika pod nickem "vank". Krabičky zdobené technikou decoupage. 

Pokud vám náš výběr nestačil, vhoďte do našeho vyhledávače hesla "šperkovnice", "šperkovník" nebo "stojan na šperky" a najdete spoustu dalších pokladů na své poklady.

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.