Jak ozdobit vánoční stromeček?

Co je to za otázku? To přece ví každý. Po roce se vytáhnou zaprášené krabice s ozdobami, dají se v plén dětem a ono to nějak dopadne.

  • 4. 10. 2016 napsal admin radka
  • návody
  • 8922x
  • 1  (+1 / -0)

Je to jedna z možností. A já ji doma preferuji, prostě proto, že si to užíváme. Dříve na mě zbývala alespoň horní patra stromečku, protože nedosáhli dál než do druhého patra. Rostou ale jako z vody, a tak na mě letos už asi zbude jen zasadit špici.

 Faktem zůstává, že o to víc obdivuji stromky na nejrůznějších vánočních návštěvách, protože je na nich vidět, že se ke zdobení v žádném případě nepřistupuje takhle živelně. Ba naopak, promyšlený každý detail, symetričnost, harmonie, dokonalost. 

Napiště nám do komentářů, jak zdobíte vy? A jaké druhy vánočních ozdob máte rádi? Vyznáváte vánoční trendy co se stylu a barev týče? 

V neposlední řadě. Inspirujte se výběrem vánočních ozdob našich tvůrců. 

Začněme něčím tradičním. Vánoční ozdoby na stromeček od prodejce Ze statku se budou hodit na jakýkoliv stromeček ve straočeském stylu. Celou tuhle sadu ručně malovaných, přírodním lýkem, krajkami a knoflíčky zdobenýchvánočních ozdob můžete mít za 410 Kč.

Mezi tradiční vánoční ozdoby patří bezesporu skleněné koule. Luxusní ručně malovanou sadu vánočních ozdob, která obsahuje 6 koulí a špici pro vás vyrobil Ynglass. Hádejte odkud. No jasně - z Jablonce nad Nisou. 

V krámku u Daniely najdete luxusní vánoční ozdoby. Skleněné vánoční koule zdobené přízí. Barvy si můžete vybrat. 

A nyní něco opravdu netradičního. Troufám si tvrdit, že podobné vánoční ozdoby bude mít na stromku opravdu málokdo. Jde o práci prodejce Kamenyprozdravi. Tyhle  vánoční ozdoby jsou všechny orgonitové, obsahují 24kt zlato  v nejkvalitnější pryskyřici, jaké to jde. 

Ještě jsme vám neukázali žádné vánoční ozdoby ze dřeva. I takové na www.simira.cz máme. Mrkněte například na nabídku Stickywood. Vánoční sada, která obsahuje 10 ozdob, Vás vyjde jen na 105 Kč. Na vánočním stromečku to těmhle kráskám bude určitě slušet.

Naši prodejci ovládají řadu kreativních technik. Jestherka se specializuje na patchworkové vánoční ozdoby. Je to krásná práce. Co říkáte? 

Na začátku jsem se ptala, jestli vyznáváte každoroční barevné vánoční trendy. Pokud ani, bude pro vás snadné vybrat si u Hanky72, která své textilní vánoční ozdoby dodává v mnoha různých barvách. 

Nemusí to být zrovna jenom sobi. U Kreativky najdete i vánoční ozdoby i ve tvaru stromku nebo zvonku. Jsou vyrobeny z moosgummi. Nikdy se nerozbijí a na stromečku budou zářit. 

Vánoční stromeček bude vypadat jako právě zasněžený. Vločky jsou oblíbené vánoční dekorace.  Sada 6 kusů vyjde u Veldevy na neuvěřitelných 79 Kč. 

Říkám si, co nám ještě v našem výčtu vánočních ozdob chybí za materiál. No jasně. Co třeba ozdoby na stromeček ze včelího vosku. I ty se tu najdou a kromě toho, že super vypadají, budou i nádherně vonět. Ve své nabídce je má, spolu se svíčkami ze včelího vosku Vodvar

Měli jsme tu vánoční ozdoby z těsta perníkového, co tahle ještě těsto vizovické. Myslím, že potěší nejenmilovníky tradic. Nabízí je prodejce s "překvapivou" přeznívkou Vizovice. V sadě za 390 Kč máte i dva krásné svícny. 

Velmi pěkné vánoční ozdoby najdete také u Slavky9. Ceny převážně korálkových ozdob příjemně překvapí. Třeba ten krásný andělíček vyjde jen na 47 Kč.

Nemusíte se bát. Jakkoliv vypadá věrně, tohle linecké vám ze stromečku nikdo neují. Určitě vydrží i na příští rok. Z fimo hmoty tyto netradiční vánoční ozdoby vytváří Kooky design

Stále ještě nekončíme. V našem výběru stále chybí technika kanzashi. Prodejce Marketinokanzashi své vánoční ozdoby na stromeček zdobí Swarovski krystaly. Vypadají famózně. 

Máte dojem, že z ničeho jiného už se vánoční ozdoba vyrobit nedá? A co takhle drátek? I obyčejný drátek se v rukou šikovného tvůrce, mezi něž Danilka bezesporu patří, mění v úžasný materiál, ze kterého lze kouzlit. 

 

A také vánoční ozdoby z keramiky - na ty jsme dočista zapomněli. Tak tady máte jednu andělskou porci od Ajdy.

Tyhle vánoční hvězdičky bych si s keramickými možná spletla. Vyrobeny jsou ale z fimo hmoty a v nabídce je pro vás připravila Ančovička

 

Pár textilních vánočních dekorací jsme vám už dnes ukázali, ale ještě žádné v shabby chic. Tahle sada vánočních ozdob obsahuje 35 kousků, ale můžete je objednat i jednotlivě.  Najdete je u Rozalie

Také pro Veronika designs jsou hlavním materiálem pro tvorbu korálky. Andělíčkové pro štěstí nemusí skončit jen na vánočním stromečku, ale určitě jim to bude slušet i tam.

Myslíte, že nám nějaký tip vánočních ozdob na stromeček v nabídce chybí? Napište nám. 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.