Zlin Design Week

Přípravy druhého ročníku Konference design & marketing jsou v plném proudu. Hlavním tématem konference bude vztah designu, marketingu a peněz. Setkají se zde zkušení odborníci z obou oborů. Návštěvníkům představí svůj pohled a podělí se o své zkušenosti. Konference proběhne v úterý 26. dubna v Městském divadle ve Zlíně v rámci akce Zlin Design Week.

  • 13. 3. 2016 napsal admin radka
  • pozvánky
  • 1344x
  • 0  (+0 / -0)

Celá konference se přesunula do Městského divadla z důvodu uzavření Velkého kina. Program tedy bylo nutné upravit, účastníci ale nebudou ochuzeni o bohatý program.

 Design a marketing představují základní kameny každého produktu, značky či společnosti. Díky kvalitnímu designu a promyšlenému marketingu mohou vzniknout produkty s opravdovou hodnotou a silné značky. „Téma ‚Prachy' obě oblasti propojuje. Špatný marketing může pohřbít i ten nejlepší design. Na straně druhé, ani ten nejlepší marketing neudělá z tuctového výrobku zázrak,“ vysvětluje Michal Skryja, manažer konference.

 Jak je vnímán poměr kvality a ceny? Jakou hodnotu má lidská práce? Investovat více do designu nebo do marketingu? Na tyto a další otázky budeme společně s řečníky hledat odpovědi během druhého ročníku Konference design & marketing.

 V této chvíli známe jména prvních čtyř řečníků. O své zkušenosti se podělí Michal Vlček, designér McLarenu, či Martin Pošta, ředitel Signal festivalu a producent designSUPERmarketu. Dále vystoupí Karel Mindless Novotný, uznávaný konzultant v oblasti marketingu a brandingu. Čtvrtým známým řečníkem je Petr Pištělák, managing partner konzultační firmy Profit Booster.

 Vstupenky jsou v prodeji ve dvou vlnách. Pro studenty za 545 Kč, pro dospělé za 1 815 Kč včetně DPH. Akce je pořádána studenty Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně. Více informací najdete na zlindesignweek.com/konference-2016/.

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.