Leden bílý Simira sílí

Leden bývá z hlediska prodejnosti obvykle slabší měsíc, proto nás nesmírně potěšilo, že navzdory tomu Simira neusnula zimním spánkem.

  • 16. 2. 2014 napsal admin Radka
  • pro prodejce
  • 3952x
  • 2  (+2 / -0)

Představujeme Vám nejúspěšnější prodejce v lednu 2014 (podle obratu).

Nádherné kabelky nabízí lucoto:

Z nabídky n-fashion nejvíce letí tylové sukýnky.

Designovými kousky z dílny umeleckeho kovare si někdo vylepšil celý dům:

Kvašáky byly hitem už v čase předvánočním a pokračují i v lednu. Od ajdy:

Pozadu nezůstal ani expaniuma se svými stojany na šperky.

 

Podle počtu objednávek se na první lednovou příčku mezi prodejci postavila mp art and design, jejíž designové nálepky nejen na kořenky si oblíbili mnozí zákazníci.

Se svými maskami na spaní již tradičně boduje gabrili

O lucoto již jsme slyšeli a dál následovali tito prodejci, se stejným počtem objednávek: lesan, lumpova, expaniuma, n-fashion a kreativnidoplnky.

Simira si stále udržuje vysokou průměrnou hodnotu objednávky – 370 Kč. 56 % zákazníků nakupuje bez registrace, jen za leden 2014 jsme přivítali 170 nových registrovaných zákazníků. 14 % zákazníků volí dobírku (pokud je dostupná), počet objednávek v lednu 2014 proti lednu 2013 vzrost na 155 %.

Ale pozor – i mezi zákazníky máme stálé obdivovatele, kteří se na Simiru rádi vrací. Nejaktivnějším nakupujícím v lednu byla Ondruse s neuvěřitelnými 26 objednávkami. Takové zákazníky si musíme hýčkat. Víte, že můžete vygenerovat slevový kód a zaslat ho vnitřní poštou vybranému uživateli? Třeba nalákáte aktivní zákazníky právě do Vašeho obchodu. Mezi další hodně aktivní zákazníky patří například eva1986 a h.ziky. (Děkujeme!)

Dobré výsledky nám vlévají novou sílu do žil i nové nápady, i když nebudeme skrývat, že ty nejlepší nápady přicházejí právě od Vás. V poslední době jste mohli zaregistrovat poměrně značné změny hodnocení Simiratingu. Několikrát jsme zahýbali vahami kritérií, které do výpočtu vstupují, tak, aby se na předních místech objevovali opravdu Ti nejlepší prodejci, zároveň však systém hodnocení dává prostor i nováčkům, aby měli šanci dostat se více kupředu.

Další již realizovanou změnou je změna systému hodnocení zboží, o níž si více můžete přečíst zde.

Nová vylepšení přijdou velmi brzy.

Děkujeme a těšíme se.

Radka a Simona

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.