Vánoční katalog

Pokud čtete náš newsletter pak už víte, že jsme se vrhly do přípravy vánočního katalogu.

  • 14. 7. 2015 napsal admin Radka
  • pro prodejce
  • 943x
  • 1  (+1 / -0)

Jak se příprava vyvíjí? 

Mám ohromnou radost, protože reakcí na poptávku vánočních dekorací s možností většího odběru (nad 50 ks) bylo opravdu hodně. Sotva stačíme vybírat a odpovídat na e-maily.

Na druhou stranu jsem smutná, protože nyní již budu muset Vaše nabídky vánočních dekorací odmítat. Neznamená to, že už nemůžete zkusit štěstí, ale prostor by byl už jen pro opravdu vyjímečné kousky.

Nicméně při přípravě jsme se rozhodly původní koncept trochu změnit a rozdělit  katalog do několika kategorií: dekorace, přání a vizitky, drobné dárky pro ženy a drobné dárky pro muže.

Jak již jsem psala, dekorací máme velké množství různých druhů (keramické, textilní, fimo, pedig, drátěné, svíčky, korálkové dekorace atd., atd.)., ale v ostatních kategoriích je (vzhledem k tomu, že jsme je původně ani nepoptávaly) stále prostor. 

U nabídek prosím uveďte, jaký maximální počet kusů jste schopni dodat do 1, 2 a 3 týdnů a jaká je cena produktu při odběru 50, 100 a více než 200 ks (či podobně). Prosíme dbejte na kvalitní foto (bude třeba i v plném rozlišení - nezmenšeno pro web).

Cenový limit pro kategorii přání a vizitky je 65 Kč. 

Cenový límt pro kategorii "drobné dárky" je 150 Kč. (Chceme dárky ne příliš osobní. Ze šperků pouze brože).

Co bychom si tak představovali? Raději to řekněme obrázkem - klíčenky, přívěsky na klíče, zrcátka, záložky, pro chlapy otvíráky... Určitě Vás toho napadne mnohem více než mě.

Těším se na nabídky a "šťastné a veselé" léto! Děkuji.

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.