Dubnová statistika

Máme tu začátek května, sluníčko svítí, i ti nejzarytější krtci, vylézají ven. A tak to má být! Hurá, už je tu opravdové jaro. My se ale spolu vrátíme ještě do chladnějšího dubna a povíme si, které zboží naše milé zákazníky v tomto měsíci nejvíce zaujalo.

  • 5. 5. 2016 napsal admin radka
  • pro prodejce
  • 2350x
  • 5  (+5 / -0)

V dubnu zabodovali naši umělci. Prodalo se několik úchvatných řezbářských prací, a tak vám na prvním místě (podle obratu), rádi představujeme prodejce Maxima. Maxim nám toho na svém profilu o sobě moc neprozrazuje, snad jen, že možná trochu bojuje s produktovou fotografií. U této nádherné umělecké práce mu to snad zákazníci odpustí.  Z jeho tvorby se nedá nepoznat láska k muzice, ani inspirace přírodou (vsadím se, že miluje volavky. Smějící se

Kochejte se:

Druhé místo patří prodejci Umělecký kovář. Od šperků pro milovníky a milovnice chladné oceli, přes drobné umělecké předměty (kované růže, vázy, podkovy) až po sofistikované praktické a stále krásné doplňky do bytu i do zahrady. Nenechte si ujít garnýže a hambálky. A umíte si představit, jak báječně by se grilovalo na tomto multifunčním grilu?

Třetí místo patří našemu starému známému Hornetovi. A protože opakování je matkou moudrosti, tak vězte, že keramiku pálí v ohni na teplotu 1300 stupňů v silně redukčním prostředí, takže "kamenina jako řemen". Jak sám říká: " Na jednu stranu jsme omezeni množstvím barev, na druhou je tu pevnost a hutnost, nenasákavost , mrazuvzdornost, proměnlivost a všestranné použití ."

Dalším zástupcem je hrnčířského řemesla je žena, Atelier Keramka. Jsem ráda, protože její anděly obdivuji už dlouho. A nyní v obchodě najdete také nádherné panenky a skřítky. Osobně jsem z nich unešená. A jak se líbí vám?

To, že se blíží sezóna svateb nezapře ani prodej svatebních podvazků. A tak představujeme i úžasný, až po strop naplněný obchůdek - Rischa, ve kterém si přijde na své každá nevěsta, ať už shání něco nového nebo něco modrého nebo prostě jen něco krásného. U Rischy nenajdete pouze svatební podvazky, ale i svatební šperky a další doplňky. 

 Plynule přejdeme k pořadí podle počtu objednávek. Pořadí, které se do značné míry logicky kryje s pořadím podle obratu. Na prvním místě se objevila právě Rischa, o druhé a třetí se dělí Hornet a Miniart.

Miniart s námi na Simiře spolupracuje již dlouho a i já jsem již měla možnost její šperky vyzkoušet. Patří k mým oblíbeným a mohu vám je proto s klidným srdcem doporučit, stejně tak jako přístup paní Jany, která se za nickem Miniart skrývá. Protože se výrobou šperků zabývá už drahně let, neomezuje se pouze na jednu techniku a tak můžete vybírat z různých stylů a v nepřeberném množství. V nabídce najdete šperky textilní, šperky z chirurgické oceli i šperky z mědi, doplňují je šperky z korálků,  ze dřeva nebo kůže. 

O další tři místa se pak v dubnu podělili prodeci Ajda, Yvett a Culda Atelier.

Ajdu netřeba dlouze představovat, v našich statistikách se objevuje pravidelně. Kvašáky od Ajdy už zdobí stovky českých kuchyní, kde si užívají zázrak ze sudu v malém - kvašenou zeleninu, neboli pickles. Na jaro se ale může hodit i celá řada dalších krásných keramických výrobků - nádoba na klíčení semen a zrn nebo třeba květináče na bylinky. Také je možná komečně ten pravý čas udělat si pořádek v koření. Bylinky už rostou!

Návody na háčkování se u nás prodávají tradičně dobře. U Yvett najdete podrobné postupy a háčkovací návody na božské panenky, panáčky nebo třeba nádherné háčkované sovičkové kabelky. 

Také obchod Culda Atelier je plný roztomilých zvířátek a postaviček, které si díky podrobným fotonávodům zvládnete doma uháčkovat i samy.  Stačí si vybrat:

Milí zákazníci, děkujeme vám za vaše dubnové nákupy a věříme, že vás sortiment našich tvůrců osloví i v snad konečně příjemně teplém květnu. Všechny originální kousky pro vás vytváří české ženy a čeští muži s fortelem a láskou. 

Mílí prodejci, děkujeme za vaše krásné novinky a těšíme se i na květnové novinky. 

Pěkný májový čas

Radka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.