Pomáháme dárkem

Nový projekt Pomáháme dárkem je těsně před spuštěním. Přečtěte si více.

  • 28. 3. 2017 napsal admin radka
  • pro prodejce
  • 623x
  • 0  (+0 / -0)

Navázali jsme spolupráci s panem Petrem Šimandlem, který stojí za projektem Pomáháme dárkem již od roku 2015. Smyslem projektu je podpora prodeje výrobků z chráněných dílen, organizací neziskového sektoru a také lidí, kterým nepříznivá zdravotní situace znemožnila uplatnit se na běžném trhu práce.

Projekt Pomáháme dárkem spatřil světlo světa v lednu 2015,  kdy se Petr Šimandl rozhodl nákupem dárků pro své blízké podpořit charitu. Veřejnosti je dnes už celkem známo, že při zakoupení některých výrobků firmy poskytují část výtěžku z takového prodeje na dobročinnost. Petra ale zajímalo, zda by se tato pomoc nedala zvýšit, a přišel na jednoduché řešení: zákazníci by mohli nakupovat přímo u neziskových organizací. 

Petr k projektu přistupoval od začátku profesionálně. Nejprve si ověřil zájem o službu v neziskovém prostoru, zjistil právní náležitosti a až poté vybral technické řešení.

Vlastní tvorba  webu, jeho plnění fotografiemi a navázání kontaktů s prvními organizacemi zabrala několik dalších měsíců. Projekt  byl prezentovánna regionálním semináři pro Prahu Rozjezdy roku 2015 a později se zúčastnil i soutěže Vodafone Nápad roku 2015.

Projekt dosud podpořila řada organizací, internetových obchodů a portálů. Více se můžete dočíst zde

A protože ani my se podpoře neziskových a charitativních organizací nebráníme, rozhodli jsme se projekt podpořit. 

Připravili jsme novou samostatnou kategorii, která je určena právě výrobkům z chráněných dílen, neziskových organizací a dalších charitativních projektů. 

Proč se zapojit?

Simira je řemeslné tržiště zaměřené na originální, rukodělné výrobky z dílen českých a slovenských tvůrců nebo na výrobky malosériově vyráběné v limitovaných edicích. 

Tržiště www.simira.cz bylo spuštěno 1. května 2012, a brzo tak oslaví pět let své existence. Za tuto dobu se na www.simira.cz  vytvořila početná komunita 4000 registrovaných prodejců a více než  7000 registrovaných zákazníků. Nákup na www.simira.cz je možný i bez registrace. Neregistrovaní uživatelé  tvoří významnou část našich zákazníků, od doby vzniku jich nakoupilo na webu přes 15 tisíc a mnozí opakovaně. 

Simira je úspěšná rovněž na sociálních sítích. Komunita fanoušků na Facebooku přesáhla hranici 17 tisíc fanoušků a setrvale roste. 

Kategorie "Pomáháme dárkem" je přístupná přímo z titulní strany a veškeré výrobky budou označeny štítkem "pomáháme dárkem". 

Registrací na Simiře bude charitativní organizaci vytvořen vlastní obchod, který si může sama jednoduchým způsobem spravovat. Své výrobky či výrobky z chráněné dílny mohou okamžitě nabídnout k prodeji. Všem obchodům,  které budou prodávat v kategorii "Pomáháme dárkem", bude účtována pouze symbolická provize 1 %. Provize neplatí zákazník, jsou již započteny v ceně výrobku a účtují se výhradně z prodaného zboží. 

Pomůžeme vám s propagací. Připravíme článek o vaší organizaci a činnosti, který bude zveřejněn v  Simira Revue. Představíme vás na Facebooku i našim zákazníkům prostřednictvím Newsletteru. 

Můžete se stát našimi partnery a vyměnit si s námi odkazy. S-Rank Simiry je 6/10. 

Jak se zapojit?

Je to velmi jednoduché. Stačí se registrovat na www.simira.cz. Zároveň nás prosím kontaktujte na mailovou adresu, abychom vám mohli nastavit individuální podmínky. 

Vaší povinností bude vložit  základní informace o vaší organizaci na profil obchodu.

Na oplátku jsme tu pro vás, pokud budete potřebovat jakkoliv pomoci, neváhejte a pište.

Těšíme se na vás.

Radka Rosenbergová a Zdenka Vašková (provozovatelky portálu www.simira.cz)

Uložit

Uložit

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.