SIMIRádce

sangueterre

Profil

Vítejte u Sangueterre!

Ať už úmyslně nebo náhodou, ocitli jste se v království, kde se ušlechtilé kovy a hvězdně krásné drahé kameny snoubí v umění, zvaném wire-wrapping - drátkování. 

Děkuji za Vaši návštěvu.

Jmenuji se Markéta a umění wire-wrappingu mě okouzlilo teprve nedávno, zato však mocně. Využité materiály - kov a vzácné kamínky - naplňují mou touhu přiblížit se Zemi, jsou totiž doslova jejím tělem a krví. Zároveň tyto materiály svou ušlechtilostí a elegancí dalece přesahují to, co si obvykle představíme pod pojmem "přírodní materiál". 

V současné době své ruce nejvíce zaměstnávám prací s mědí, krásným kovem, který miluji pro jeho ženskou poddajnost, láskyplně teplou barvu a nekonečné možnosti. Kromě měděných drátků v mých špercích naleznete drahé kameny a polodrahokamy a v nejbližší budoucnosti i jedinečné vinuté perle vybraných autorek

Prosím, neostýchejte se vstoupit, rozhlížet, ptát a zkoumat. Mé malé království je otevřeno všem vílám, rusalkách, nymfám i čarodějkám, co jich jen mezi lidmi chodí. Pro každou se zde najde šperk, který je ten pravý - který rezonuje s hlubinami její báječné duše.

Vřelé díky za návštěvu.

Markéta - SangueterrePřidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)