SIMIRádce

shsperky

Profil

 

♠ Při objednání zboží nad 1 000,- Kč doprava zdarma.  Doprava Vám bude snížena při potvrzení objednávky. Balíček

 

Vítám Vás ve světě plném drátů, cínu a minerálů...

 

K technice wire wrapping (drátování) mne osud zavedl čirou náhodou koncem roku 2012. Od té doby jsem ušla dlouhou cestu plnou zdarů i nezdarů, pokusů i omylů, ale hlavně cestu naplněnou novou energií a radostí z tvoření a přáteli, kteří se též věnují vlastní tvorbě. Tuto techniku později doplnilo tepání a cínování. V současné době tvořím tedy nejraději šperky kombinované, tedy šperky z části drátované, z části cínované a někdy i s doplňky tepání. 

Má tvorba většinou začíná s nečekanou návštěvou múzy, ta nejlepší múza však přichází až při samotné práci a vede mi ruce bez předchozího nápadu. Hlava v tu chvíli vypne a jsou jen ruce, které tvoří, co samy uznají za vhodné. Takto vytvořené šperky mi přinášejí největší radost.

Každý šperk je autorský a jsou vyrobeny z nerezové oceli, surového měděného drátu nebo pocínovaných drátů. Jsou doplněny minerály či jen korálky (plastovými, skleněnými) a rokajlem. 

U náušnic jsou použité otevřené háčky, které jsou opatřeny silikonovou zarážkou v ceně náušnic. Lze se však domluvit na výměně za uzavřené háčky z chirurgické ocele.

Přívěsky zasílám buď na kulaté černé kůži o průměru 2 mm se zapínáním na karabinku nebo na řetízku příšlušné barvy též se zapínáním na karabinku.

Tvořím pro ženy, které chtějí být originální, jiné, které umí ocenit nápad a precizní provedení. Široký výběr použitého materiálu a tvarů umožňuje, aby si každá žena u mne našla šperk, který osloví zrovna ji. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ráda vytvořím šperk na zakázku dle Vašich požadavků, nebojte se mne kontaktovat a domluvíme podrobnosti. Zde je několik ukázek originálních zakázkových šperků.

    

   

    

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zboží odesílám nejpozději druhý pracovní den po obdržení částky za zboží na účet. Zboží bude odesláno prostřednictvím České pošty jako doporučená zásilka, zabaleno v klasické bublinkové obálce. Zákaznicím z Českých Budějovic a okolí Vodňan nabízím možnost osobního předání.

 

PROSÍM RESPEKTUJTE MÁ AUTORSKÁ PRÁVA.

Děkuji za Vaši návštěvu a budu se těšit na případné příspěvky k mé práci.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)