SIMIRádce

skoba

Profil

SKOBA

jsou ručně vyráběné sešity, zápisníky a diáře z recyklovaných materiálů a ekologicky šetrného papíru. Vyrábíme notýsky tak akorát do kapsy, ale i sešity a skicáky středního a velkého formátu. Pro vnitřní strany, které jsou potištěné námi navrženými linkami nebo jsou čisté bez linek, používáme kvalitní papír s ekologickými certifikacemi PEFC a FSC, který je vhodný pro psaní i kreslení. Kromě vlastní tvorby nabízíme také zakázkovou výrobu zápisníků, diářů a knižních publikací.

SKOBA navazuje na projekt Studia Pí, které se může pochlubit téměř desetiletou praxí v oblasti grafického designu a typografie. Jsme proto schopni realizovat Vaši zakázku včetně grafického návrhu obálek, kompletního grafického zpracování diářů či typografické úpravy knižních publikací, DTP prací a sazby.

Podle recyklovaných materiálů použitých pro potahy našich sešitů, zápisníků a diářů jsme nazvali jednotlivé edice: jsou to stará japonská kimona (Kimono), použité igelitové tašky a plastové obaly (Replast), obnošené, ale pestré španělské zástěry (Espanola) či speciální edice Homeless Edition a mnohé další.

Máme tři formátové řady: kapesní formát má rozměr 100 x 160 mm (výška x šířka), střední formát 130 x 200 mm a velký formát 190 x 285 mm.

SKOBA do kapsy je dostupná v podobě linkovaných notýsků a diářů pro rok 2014, ve středním formátu máme linkované i nelinkované sešity a velký formát obsadily sešity-skicáky, které mají listy čisté bez linek.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)