SIMIRádce

skutypa

Profil

FIMO, CERNIT, KORÁLKY, PRYSKYŘICE.....magická slůvka, při jejichž vyslovení mě začínají svrbět prsty a probouzí se fantazie . Jsem hravá, ale i vážná, jsem silnej ročník 74, ale mám kolem sebe mládí, občas mám náladu pod psa, ale většinou se ze života raduju a užívám si ho plnými doušky. V mé nabídce najdete tedy šperky nejen klasické a "vážnější", ale i veselé a žertovné.

A protože nemám ráda dlouhé úvody a nejsem velký řečník, s přáním příjemně strávených chvil, otevírám dveře svého obchůdku a všechny srdečně zvu a vítám.

Škutypa

Motto: V jednoduchosti je krása.....

Vzhledem k ruční práci a k tomu, že jsem člověk a ne stroj, se výrobky (z fima a cernitu) mohou v nepatrných detailech lišit od fotografie, což každému z Vás zaručuje, že budete mít ORIGINÁL, protože nelze vyrobit dva naprosto identické výrobky. Kdo polymery zná ví, o čem mluvím a kdo je ještě nezná, vřele dopručuji.

A na úplný závěr: jsem prý povinna své zákazníky informovat o obchodních podmínkách.  Samozřejmě zde platí obecné podmínky pro všechny shopy a e-shopy, ale v mém obchůdku platí stále stejné pravidlo a podmínky jako v létech minulých - budu se i nadále snažit udělat maximum pro spokojenost svých zákazníků. Netrhám hlavy ani uši, neškrábu oči, nekoušu, jen občas remcám, ale to naštěstí nikdo neslyší:-)) Zkrátka a dobře - pokud bude mít někdo z Vás speciální přání (jinou barvu, velikost, komponenty........) stačí napsat zprávu do vnitřní pošty, zde na profilu, nebo k objednávce a budeme se společně snažit najít kompromis k oboustranné spokojenosti. A pokud se někomu moje zboží po převzetí přestane líbit (tady bych remcala hodně, protože u každěhio zboží jsou doplňkové fotografie a popisky s rozměry a vracet náušnice či náhrdelník po roce nošení je samo o sobě nesmysl) akceptuji vrácení zboží pouze do 14 dnů od převzetí.

Zastávám heslo: Nebojme se komunikovat!

A to už je opravdu vše.

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)