SIMIRádce

sofie helenska

Profil

Vítejte v barevném světě jemných šperků...

Mám ráda čistotu a jednoduchost, a to se také odráží v mých minimalistických špercích. Všechny své výrobky - náramky, náhrdelníky i náušnice - vyrábím s láskou a péčí za pomoci šestileté dcerky Sofie. Kvalitní provedení je přitom vždy prioritou. 

AKTUÁLNÍ INFORMACE: Milí zákazníci, narodila se nám druhá pomocnice, proto momentálně odesílám objednávky pouze 2-3x týdně.

POKUD JSTE ODESLALI OBJEDNÁVKU A  NA E-MAIL VÁM NEPŘICHÁZÍ POKYNY K PLATBĚ, PODÍVEJTE SE PROSÍM DO SPAMU, ZPRÁVA TAM MOHLA SPADNOUT.

Šňůrkové náramky jsou vyráběny v univerzální dámské velikosti. Protože se navlékají přes ruku, je třeba, aby rozmezí velikostí bylo široké. Může se stát, že u nositelek s velmi úzkým zápěstím (cca 15 cm a méně) posuvné uzlíky budou viditelné na hřbetu zápěstí. Pokud k objednávce uvedete svůj obvod zápěstí a obvod ruky přes palcový kloub (tj. nejširší místo), ráda náramek upravím vám na míru :-) Všechny náramky lze vyrobit i v pánské nebo dětské velikosti - zpravte mne o tom také v poznámce u objednávky. Ideálně opět uveďte obvod zápěstí a obvod přes palcový kloub. Pokud u dětí velikost nemůžete změřit, uveďte alespoň věk.

Pokud si přejete nějaký šperk vyrobit v jiné barvě, větším počtu, nebo chcete realizovat vlastní nápad, kontaktujte mne prosím a pokusím se Vám vyhovět.

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obchodní podmínky se řídí platnou legislativou ČR.

Nepoškozené zboží lze bez uvedení důvodu vrátit do 14 dnů zpět prodejci. V případě vráceni či reklamace Vám bude po obdržení zboží prodejcem částka v hodnotě ceny zboží (bez poštovného) vrácena zpět na Váš účet.

Před vrácením/reklamací zboží mi prosím tuto skutečnost oznamte prostřednictvím zprávy, sdělím vám adresu k odeslání zásilky, která se liší od fakturační!

 

Jak pečovat o šperky, aby vydržely co nejdéle krásné:

 1. šperky navlékáme jako poslední (po obléknutí a nanesení kosmetiky) a svlékáme jako první
 2. životnost šperků zkracují parfémy, líčidla a laky na vlasy
 3. šperky nenoste při koupání, sprchování, mytí nádobí a podobných činnostech, při kterých šperk přichází do styku s vodou
 4. dočasně odloženou bižuterii neponechávejte na přímém slunci
 5. není vhodné se šperky spát, protože by se jemné komponenty mohly zdeformovat
 6. šperky odkládejte při sportu, pot jim nesvědčí
 7. náramky a náhrdelníky je vhodné ukládat na speciální stojánky nebo háčky. Nejlépe je uložit do šperkovnice, kde budou chráněny proti všem vlivům světla, vlhkosti a podobně
 8. šperky s kombinací bižuterních prvků jsou určeny k příležitostnému nošení
 9. používají-li šperky osoby nemocné, s velmi agresivním potem či osoby užívající některé léky, může dojít k narušení a změně vzhledu povrchu kovových dílů
 10. i přes dodržování výše uvedených doporučení mohou být na špercích časem patrné známky opotřebení, nejedná se o závadu. Pokud ale budete tato doporučení dodržovat, zachovají si svůj původní vzhled dlouhou dobu
TOPlist

Přidej se
k Simiře na

 • Google plus
 • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


 • Ušetřete čas při nákupu
 • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
 • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
 • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
 • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
 • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)