SIMIRádce

Vyhodnocení letní soutěže - voda je život

5.82012

Vyhodnocení soutěže

Děkujeme všem prodejcům, kteří si dali práci s aranžováním svých produktů a vytvořili originální prezentaci svého zboží. Zadání soutěže bylo jasné – vytvořit produktovou fotografii svého výrobku tak, aby souvisela s vodou v jakékoliv formě.

Hodnocení nebylo vůbec jednoduché. Každý z naší pětičlenné poroty hodnotil nominované fotografie podle svého nejlepšího přesvědčení a přiřazoval k fotografiím známky jako ve škole, fotografie s nejnižším ohodnocením zvítězila. Hlavní osobností poroty byla naše odborná poradkyně, profesionální fotografka Jitka Hejtmanová, www.photon.cz, která k nominovaným fotografiím přiřadila i své komentáře.

Význam produktové fotografie v internetovém obchodě je klíčový. Uvědomujeme si, že vytvořit precizní, kvalitní produktovou fotografii je velmi obtížné. Pro zákazníka, který nemá na síti možnost produkt si osahat, potěžkat, ovonět  a vůbec vnímat všemi smysly je produktová fotografie nejdůležitějším aspektem, na jehož základě se rozhoduje ke koupi.  Z hodnocení naší fotografky vyplývá, že i u fotografií umístěných na předních místech je pořád co zlepšovat.

Věříme, že tyto komentáře pro Vás budou podnětným a přínosným aspektem, který Vás povzbudí k dalšímu vylepšování fotoprezentace Vašeho zboží.

1.místo

Známky hodnotitelů: 1 1 2 1 2

Hodnocení profesionála:

Světlo západu slunce skvěle a bez velké námahy modeluje leguánův objem a prokresluje jeho povrch. Škoda, že slabé světlo už nedává vyniknout zastíněné vodě v pozadí, která dává jakýsi "přírodninový" smysl. Soška zvířete, jehož životní prostředí konotuje prales, funkčně zapadá do prostředí. (2)

2. místo

Známky hodnotitelů: 2 1 1 4 1

Hodnocení profesionála:

JO! Jednak chci to stínítko, ale hlavně - to je přece pěkná fotka! Souviset s vodou se přece dá i přes její obyvatele! Opakující se a zvětšující se motiv ryby působí jak esteticky, tak produktově - člověk si ji prostě líp prohlídne. Gratuluju k nápadu a realizaci, podle mě nejlepší snímek. (1)

3. místo

Známky hodnotitelů: 2 1 4 2 1

Hodnocení profesionála:

Malá hloubka ostrosti a úhel pohledu estetizují prostý plochý předmět s rozmanitým vzorem. Několik kapek vody sice dostojí zadání soutěže, ale mě matou. Spadlo na mandalu pár kapek vody a fotograf si nevšiml? Coby produktová fotografie je snímek spíše nefunkční, ve slabé konkurenci ovšem jeden z lepších.

4. - 5. místo

Známky hodnotitelů: 2 1 3 4 1

Hodnocení profesionála:

Bohužel ten déšť není vidět. Je mi to líto, protože civilní, až skromný "portrét" vajíčka nechává prodávaný předmět báječně vyniknout na příjemně umolousaném pozadí. Jenom ten neviditelný déšť… (3)

4. - 5. místo

Známky hodnotitelů: 1 2 5 2 1

Hodnocení profesionála:

Náušnice se dotýkají hladiny - snímáno z nepříliš objasňujícího úhlu a modré pozadí nečiní snímek bohužel příliš produktově srozumitelným.

Toto jsou tedy naši vítězové, kteří budou umístěni po dobu 7 dnů na titulní straně Simiry.  Absolutní vítěz získává navíc bonus 500,- Kč. 

Gratulujeme vítězům a všem zúčastněným děkujeme za účast. Tento typ soutěží hodláme pravidelně opakovat.

Pěkný den Radka a Simona

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)