SIMIRádce

Velká říjnová soutěž - dva v jednom

30.92012

Pro prodejce:

Vaším úkolem bude vyfotografovat svůj produkt, tak, aby souvisel s vyhlášeným tématem:

Téma: Podzim

Fantazii se meze nekladou, podzim je symbolizován spadaným listím, strništěm či zoranou půdou, podzim může symbolizovat dýně či drak nebo třeba ojíněná pavučina. Jistě přijdete na originální způsob, jak svůj výrobek ztvárnit.

Do soutěže budou zařazeny produktové fotografie zveřejněné na našem webu, které souvisí s vyhlášeným tématem a které byly přihlášeny na naši mailovou adresu admin@simira.cz.

Všechny fotografie nominovaných produktů budou průběžně uveřejňovány v S-revue a to zde: https://www.simira.cz/s-revue/pro-prodejce/44-soutezite-soutezte

Fotografie, resp. ID fotografie, můžete zasílat do 20.10. 2012 do 12:00  na adresu admin@simira.cz (do předmětu uveďte heslo soutěž).

O co hrajeme?

  • Snížení provize na 1 %
  • Umístění produktů na titulní straně

5 vítězných fotografií bude umístněno na titulní straně Simiry po dobu 1 týdne. Prodejce, který nominoval fotografii, která získá největší počet hlasů, bude navíc odměněn snížením provizí na 1 % po dobu jednoho měsíce.

Pro všechny registrované uživatele:

O co hrajeme?

Dva nádherné keramické poháry nejen na víno mohou být Vaše. Jak?

Snadno! Stačí hlasovat v naší soutěži a pomoci nám vybrat prodejce, který se nejlépe zhostil úkolu vyfotit svoji produktovou fotografii v souvislosti s podzimem.

Hodnotící, který trefí umístění všech tří vítězných fotografií, vyhrává!

V případě, že více hodnotitelů odhadne správně umístění všech 3 fotografií, pak vítězí ten, který hlasoval dříve. V případě, že nikdo neodhadne přesné pořadí všech tří umístěných fotografií, zvítězí ten, kdo nejlépe odhadl umístění na prvních dvou místech, při shodě opět rozhodne čas hlasování.

Pravidla hlasování

Od 20.10. 2012 bude spuštěno velké hlasování o nejzdařilejší produktovou fotografii. Hlasování se mohou zúčastnit všichni registrovaní uživatelé s výjimkou těch, kteří nominovali do soutěže svoji produktovou fotografii. K hlasování budou opět přizváni i fotografové ze Studia Photon. Hlasování se zúčastní i administrátoři webu.

Hlasování proběhne v komentářích pod zveřejněnými fotografiemi (zde: https://www.simira.cz/s-revue/pro-prodejce/44-soutezite-soutezte). Každý hlasující určí 1., 2. a 3. místo. Za první místo budou fotografii uděleny 3 body, za druhé 2 body a za třetí 1 bod. Hlasy všech hlasujících, registrovaných uživatelů, profesionálních fotografů i adminů, budou mít stejnou váhu. 

Hlasování bude ukončeno 31.10.2012 ve 12:00.

Vyhlášení vítězů (sečtení hlasů) obou soutěží bude uskutečněno nejpozději do 4.11.2012.

Pokud se do soutěže přihlásí méně než 10 produktových fotografií, vyhrazujeme si právo soutěž zrušit. Každý prodejce může přihlásit do soutěže pouze jednu produktovou fotografii.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)