SIMIRádce

Velká letní soutěž

30.42015

O co se hraje?

Zboží ze serveru www.simira.cz v hodnotě do 2 000 Kč podle Vašeho výběru.

Kdo se může zúčastnit?

Všichni registrovaní uživatelé.

Co musíte udělat?

Cestovat se Simirou a fotit. Pro účast v soutěži vyfoťte jakýkoliv výrobek zakoupený nebo vystavený na www.simira.cz, který s Vámi cestoval nebo bude cestovat na dovolenou,  výlet či služební cestu. Připojte i krátký komentář, vaše šance na úspěch se tím zvyšují. Ideálně výrobek foťte s dominantou nebo typickou stavbou(Eifellovka)/krajinou(poušť)/živlem (moře)/rostlinou(palma) navštívené lokality, aby bylo zřejmé, že jste výrobek nevyfotili na zahradě. Fotografie z ČR jsou samozřejmě také povoleny. 

Nejlepší fotografii s ohledem na kvalitu snímku, vtip, nápad a možná také destinaci či vzdálenosti, kam výrobek docestoval, vyberete opět vy sami. Soutěžní fotografie budou zveřejňovány v magazínu S-revue a hodnocení proběhne veřejně v komentářích pod článkem.

Pravidla soutěže:

Soutěž je určena pro všechny registrované uživatele serveru www.simira.cz, jak nakupující, tak prodávající. Soutěžní fotografie, které mají zachycovat výrobek ze Simiry spojený s cestováním soutěžícího, zasílejte na email: admin@simira.cz, do předmětu uveďte heslo „cesta je cíl“, vítaný je krátký komentář. K fotografii přiložte stručnou informaci o výrobku, například u jakého prodejce jste ho pořídili nebo odkaz na produkt (máte-li ho vystavený ve svém obchodě).  Každý soutěžící může zaslat pouze jednu fotografii.

Soutěžní fotografie můžete posílat od 1.5. 2015 do 31.8. 2015 (do půlnoci).

Fotografie, které nesouvisí s vyhlášeným tématem (cestování), nebudou do soutěže zařazeny.

Hlasování:

Od 1.9. 2015 bude spuštěno velké hlasování o nejlepší soutěžní fotografii. Hlasování se mohou zúčastnit všichni registrovaní uživatelé. Hlasování se zúčastní i administrátoři webu.

Hlasování proběhne v komentářích pod zveřejněnými fotografiemi. Každý hlasující určí 1., 2. a 3. místo. Za první místo budou fotografii uděleny 3 body, za druhé 2 body a za třetí 1 bod. Hlasy všech hlasujících budou mít stejnou váhu.

Hlasování bude ukončeno 10.9.2015 ve 12:00.

Vyhlášení vítězů (sečtení hlasů) soutěže  bude uskutečněno bezprostředně po ukončení soutěže.

Jak dojde k předání výhry?

Vítěze kontaktujeme prostřednictvím mailu, výherce si vybere jeden nebo více výrobků v celkové hodnotě do 2 000 Kč, včetně poštovného. My pro něho výrobky objednáme a necháme zaslat vybraným prodejcem nebo prodejci na adresu uvedenou při registraci (nebo po dohodě na jinou).

Příklad?

Do soutěže bych s tím nešla, kvalita fotografie je mizerná (velmi stařičký mobil mého kolegy), ale pricipielně si to představujeme např. takto:

Kabelku od "u vincenta" jsem si pořídila na občasné vícedenní služební cesty, abych nemusela odbavovat zavazadla na letišti. (Opravdu už se nechci dostat znovu do situace, že za mnou kufr dorazí 3. den a já budu odkázaná na jedno bílé průsvitné tričko od Air Frace). Tohle je ideální rozměr, který si s sebou vezmete do letadla a zároveň v pohodě zbalíte na 3 dny. A ještě jsem si mohla vybrat látku.  Takže jedna fotka z pařížského letište a dodatečné poděkování dílně "u vincenta". Zatěžkávací zkouška proběhla na 1 s hvězdičkou.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR Soutěže a na Websoutěže.

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)