SIMIRádce

Vyhlášení 25. kola Filmové soutěže

1.12019

Tentokrát to bylo těžší, ale přesto jste si v čase Vánoc našlo 32 z vás chvílí. A tipovali jste dobře.

 

Chyť mě, když to dokážeš

Chyť mě, když to dokážeš (v anglickém originále Catch Me If You Can) je americký životopisný kriminální film z roku 2002 režiséra Stevena Spielberga. Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné autobiografie Franka Abagnalea mladšího, který v 60. letech 20. století, ještě před svými 19. narozeninami, úspěšně falšoval peněžní šeky a odcizil miliony dolarů tím, že předstíral, že je pilotem Pan American World Airways, lékařem a právníkem z Louisiany. Jeho první zločiny byly zpočátku nenápadné, stal se ale tak obratným, že se na něj nakonec obrátila FBI, aby jim pomohl odhalovat jiné padělatele. V hlavních rolích se objevili Leonardo DiCaprio jako Abagnale, Tom Hanks jako agent Hanratty, dále Christopher WalkenAmy AdamsMartin Sheen a Nathalie Baye.

(zdroj Wikipedie)

Vítězem se stává.........paní Květoslava N. ktetá tipovala jako 20. v pořadí a padl na ni los. Celkem soutěžilo 32 tipujících. Výherkyni budeme kontatovat emailem. Velká gratulace.

 

 

Vytvořte také váš námět na soutěž. Sestavte obrázky podle vašeho námětu a zašlete nám je na adresu admin@simira.cz

Již bylo: Marečku, podejte mi pero, Dařbuján a Pandrhola, Zelená míle, Vrchní, prchni!. Jáchyme, hoď ho do stroje, Adéla ještě nevečeřela, Čtyři vraždy stačí, drahoušku, Pelíšky, Forrest Gump, Harry Potter, dědictví, aneb hoši....., S čerty nejsou žerty, Limonádový Joe, Vlasy, Amelie z Montmártru, Popelka, Obecná škola, Ráno vstanu a opařím se čajem, Šakalí léta, Svatba jako řemen, 6 medvědů s cibulkou, Jak utopit doktora Mráčka, Ať žijí duchové, Amadeus, Chyť mně, když to dokážeš.

Další náměty jsou zde pro vás, těším se.

Zdenka a Simira

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)