SIMIRádce

veverka

Profil

 

  

 

 

Balíčky - uhrazené objednávky odesílám vždy 2x v týdnu.

Jmenuji se Romana tvrobou šperků se živím od roku 2010. Tvořím převážně z minerálů. Výrobě každého mého šperku předchází pečlivý výběr kamene. Tomu věnuji poměrně dost času, protože kámen mě prostě musí "oslovit". Je-li kámen vybrán, přichází fáze "rozmluvy" s ním. To spočívá v několika minutách držení kamene v dlaních a vnímání jeho vibrací. Po chvíli v duchu jasně vidím, jak bude a má šperk z tohoto kamene vypadat. Snažím se vždy "přání" kamene respektovat, protože věřím, že jedině tak bude mít šperk duši a bude svému majiteli nosit radost a pomáhat. Najdete zde i šperky z cínu a českého skla, které mám velmi ráda  pro jeho vysokou kvalitu a překrásné barvy. A nově i šperky z našich vlastní spékaných skel, které vyrábíme s přítelem.

Více se o mě můžete dozvědět v tomto článku https://www.simira.cz/s-revue/medailonky/58-veverka-sperky-ktere-cti-dusi-kamene

Šperky na přání - vyrábím i šperky na zakázku, dle přání zákazníka. Případně i z Vámi dodaných kamenů. Pokud máte o šperk na zakázku zájem, kontaktujte mě prosím vnitřní poštou. Bude-li to v mých možnostech, ráda Vám vyhovím.

Budu moc ráda, když se vám některý z mých šperků zalíbí a rozhodnete se jím ozdobit. U všech náušnic v nabídce je možná výměna háčků za klipsové mechanismy. Háčky, které používám, neobsahují nikl. Některé mé šperky najdete v galeriích v Brně a Praze. Zájem těchto galerií o mé šperky mě velmi těší a vážím si ho.

Na všechny své šperky poskytuji bezplatný servis v případě poškození při přepravě a roční záruku! Šperky posílám vždy pečlivě balené v dárkových krabičkách, nebo několikavrstvé bublinkové fólii.

Pseudonym Veverka jsem si zvolila proto, že veverky jsou v podstatě hlavním smyslem mého života. Provozuji oficiální záchrannou stanici veverky obecné. Což v praxi znamená, že od brzkého jara do pozdního podzimu pečuji o opuštěná veverčata. Část mých výrobků je věnována právě veverkám - záchranné stanici, protože jsme financováni jen velmi skromně z darů a adopcí trvale handicapovaných veverek. Ostatní naše zvířata (koně, divočáka, srnce atd.) si můžete prohlédnout na stránkách naší stáje - www.stajvalento.cz

UKÁZKA Z MÉ TVORBY...

  

 

o_44y15hawyhu-m.jpgo_1333122857-m.jpg  0nxv9p0nae-m.jpg  wo79mpjbm8-m.jpg

 

Vrácení zakoupeného zboží:

Zboží lze do 14-ti dnů vrátit nepoškozené, v původním balení včetně faktury, nenošené  a zaslané na mou  adresu.

Je však nutné o vrácení zboží  předem informovat!

Pokud mne o vrácení zboží předem neinformujete , nebude balíček převzat. Nečekané zásilky nepřebírám.

Hned po jeho přijetí nepoškozeného a originálně baleného zboží vám budou vráceny peníze za zboží včetně poštovného na Váš účet. Zboží vyráběné na zakázku zpět nepřijímám - v souladu se zákonem. Jedná se o zakázkovou práci a tu vracet nelze. Zboží se musí vrátit ve stejném stavu jako bylo odesláno, i s fakturou a v krabičce, ve které vám bylo zasláno. Vrátí- li se zboží poškozené, evidentně nošené a jinak znehodnocené, bude s ceny odečtena poměrná část za uvedení zboží do původního stavu.

 

Uložit

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)