Co takhle svatba? Miláčku. 1. díl.

Pokud jste se rozhodli plánovat svatbu, připravila jsem pro vás malý výběr. Překvapilo mě, kolik krásných výrobků se svatební tématikou vlastně máme. Pro nevěstu můžete vybrat celou kolekci. Ozdobit auta, není problém, napsat přání? Máme. Originální ručně vyrobené jmenovky? Samozřejmě.

  • 11. 3. 2015 napsal admin Zdenka
  • mažér
  • 6333x
  • 2  (+2 / -0)

Krásná ruční práce, paličkované šperky, čelenky, paličkované náramky nebo brože. To vše pro Vás připravila krajkářka ze Žamberka. https://www.simira.cz/dahlia Všechny šperky mají značku a certifikát kvality- Originální produkt.

Ručně vyrobené květiny s hodí pro nevěstu, pro družičky nebo do váz na svatební stoly. Květiny si nehrají na živé. Ukazují, jak pečlivé ruce výrobce, odvedly dokonalou práci. Obchod https://www.simira.cz/maki vede matka s dcerou a zaměřují se na výrobu netradičních svatebních květin.

Hand made popisky, které nikdo jiný nemá. Svatební svíce, do teď jsem o nich neměla ponětí, a překrásné polštářky na prstýnky. Talířek už se dnes nenosí. Manufaktura na výrobu ručně dělaných svíček a polštářků používá palmový vosk, vůně a knoty s certifikáty kvality.  https://www.simira.cz/candelita

Pozor, důležité! Podvazek. Máme spoustu originálních, ručně šitých podvazků a ozdob.https://www.simira.cz/rischa

Nebo https://www.simira.cz/svatebnipodvazek

Ozdobíme auto, samozřejmě jedinečným originálem. https://www.simira.cz/naturaldecor

Na šperky už nezbylo místo. Napadá mně, že by to mohl být 1. díl Svatebního speciálu. Vynechala jsem spoustu krásných výrobků. Tímto se zavazuji k dalšímu dílu.

Nevěsta na závěr. Také na Simiře. https://www.simira.cz/madelaine výjmečné šaty. Jedinečné.

Užijte si přípravy, jsou to nejhezčí na celé svatbě.

Dívejte se, kombinujte a buďte originální.

Zdenka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.