Velká letní soutěž - Cesta je cíl - VYHLÁŠENÍ VÍTĚZE

Vítězem se stává a hlavní cenu nebo ceny v hodnotě 2000 Kč si na Simiře vybere.....

  • 7. 9. 2015 napsal admin Radka
  • mažér
  • 2998x
  • 1  (+1 / -0)

Vybrali jste s námi nejlepší snímek soutěže "Cesta je cíl". Hlasování proběhlo přímo v komentářích pod tímto článkem.  Každý hlasující určil 1., 2. a 3. místo. Za první místo byly fotografii uděleny 3 body, za druhé 2 body a za třetí 1 bod. Hlasy všech hlasujících měli mít stejnou váhu.

Na prvním místě se, byť takříkajíc o prsa, umístila s celkovým počtem 22 bodů  GALAJANA. Druhé místo získává srdíčko v Bělehradě od d.felix (21 bodů) a třetí malému cestovateli od gusty (13 bodů).

Výherce budeme kontaktovat mailem. Všem soutěžícím děkujeme a gratulujeme. Protože si myslíme, že všechny soutěžní snímky byly super, ale cenu jsme určili pouze hlavní, přesto zbylé soutěžící snad potěšíme umístěním příspěvků na náš profil na FB (všechny během příštího týdne). Děkujeme a věříme, že soutěže, která bude brzy následovat se zúčstníte v hojnějším počtu. (Sledujte naše NL a FB, odkaz na soutěž bude i na hlavní straně).

A soutěžní fotky najdete tady:

1. GALAJANA - "S kabelkou v Českém Krumlově".

 2. HANCAHA - "S náramkem na jihu Španělska (Marbella)"

3. GUSTA - "První prázdniny u babičky - cestovat se muselo i s lodičkou".

4. D.FELIX - "Srdíčko v Bělehradě - Srbsko, u řeky Sávy".

Malé srdíčko s pravými zalisovanými květy  mě doprovází všude na cestách. Je lehounké, dá se nosit na tričko i večer k letním šatům. Snadno ho sbalíte do tašky. Na fotce jej vidíte v Bělehradě, Srbsko, u řeky Sávy. Rameno řeky je přehrazené a je zde veliká výletní zóna. Můžete se koupat, jezdit na kole, na bruslích, jezdit na vodních lyžích či lanovce. Nebo se jen tak procházet. Prostě pro každého něco. 

5. GABRILI - Kabelka od Desany cestovala s Gabrili do Holandska

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.