Další pitomý americký zvyk - článek spíše pro muže

Já Valentýna neslavím! Je to americký svátek. Jde jen o chytrý marketingový trik a navíc nepotřebuji své nejdražší vyjadřovat lásku jen jeden den v roce.

  • 16. 1. 2016 napsal admin radka
  • mažér
  • 2224x
  • 2  (+2 / -0)

Samozřejmě přátelé, samozřejmě. Valentýn je sice svátek původem evropský, do Ameriky přicestoval až s prvními evropskými přistěhovalci, ale s tím marketingem máte určitě pravdu.  Přesto riskujete! Je jistě skvělé, že zahrnujete svou drahou polovičku projevy své lásky průběžně celý rok, jenže Valentýn je Valentýn. 

Problém je prostě v tom, jestli to tak vnímá i ona. Jste si  na 100 % jistý, že i když bude ještě 13. února souhlasně pokyvovat hlavou a dávat vám za pravdu, tak vás 15. před kamarádkami se slzou v oku bezostyšně nepomluví, protože jste si na ni zase nevzpomněl ani s blbou kytkou? Víte, co s ní udělá bezcitně položená otázka kolegyně či spolužačky: "A co jsi dostala k Valentýnu ty?" Takové už je plémě ženské. Budete se jí vyptávat, co se děje a jestli se něco nestalo, a odpovědí vám bude její temné: "Nic". Stejně bude bez nálady a o vášnivých chvílích si budete moci nechat jenom zdát. Zkuste si uvědomit, jestli jste neměl zrovna čtrnáctého připravenou (čistě náhodou) nějakou lepší večeři.

Možná to nevybalí nikdy, možná jí to vydrží jen do první hádky, kdy to prostě bez skrupulí vyjde ven samo: "I ta blbá Káča dostala pitomý srdíčko na krk, jenom já od tebe nic". Zkuste jí pak schválně masochisticky připomenout: "Vždyť my přece Valentýna neslavíme".

No jasně, že je ta vaše lepší, charakternější a zásadovější. Ale vážně stojí za to riskovat? Jestli ne, tak tady je pár našich valentýnských tipů.:

Kovaná srdíčka, symbolicky propojená. Menší ekonomická varianta tak akorát do dlaně, nebo větší, co se ale také vyplatí. 

 

U kovářů zůstaneme, ale pozor! Postupujte s rozmyslem. Tohle srdce je krásné, ale text můžete nechat vyrýt na přání. Rozhodně nedoporučujeme na Valentýna dávat text "věk je jen číslo", mohlo by ji to urazit. Pokud to zkusíte, pak nám napište, jak to dopadlo. Jsme škodolibě zvědaví.

Víte jaká je výhoda umělých nebo sušených květin? Vydrží jí dlouho. Ne že by neměla potřebu dostávat čerstvé, ale projde kolem kytky a bude mít pořád pocit, že ji má. A to je dobré, pro vás. No jasně, chytá se na to prach, ale utíráte ho snad vy?

 

Šperky? Jak může na jeden pár uší potřebovat 20 náušnic? Vezměte to jako fakt. Vždyť to nemůže unosit? Říkám vám: "Jako fakt!". Když už to nemůžete pochopit, kupte jí třeba nějaké náušnice s vtipem.

Třeba jako, že vaše srdce bije jen pro ni:

Anebo, že je váš anděl:

Stříbrné přívěsky? Jsou populární. Vždycky je na FB lajkuje spousta žen, holek a dam. Možná je ocení i vaše paní.:

Super dárek můžete vybrat i v háčkovaném království prodejce Kataroka

 Anebo něco na sebe? Jasně, to je vždycky správná volba. Navíc z obchodu 4radost můžete mít všechno i na míru. 

Víte, co je opravdová klasika? Perníkové srdce. Tohle je staročeský perník, vyrobený z medu, mouky a skořice, ale není určený k jídlu.  Je velmi tvrdý a vydrží řadu let jako dekorace. 

Pár dalších tipů: 

 Tak šťastný výběr! Máte na to právě měsíc :)

Příjemný den

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.