Lednoví borci

Čas nám zase pokročil, měsíc se s měsícem sešel. Až budete vybírat na Simiře něco unikátního a nevšedního, prohlédněte si i obchody našich nejúspěšnějších prodejců. Inspirace na sebe nenechá dlouho čekat.

  • 1. 2. 2016 napsal admin radka
  • mažér
  • 2274x
  • 3  (+3 / -0)

Začneme hned s obrázky, dnes mě opustila múza a žádné dlouhé texty ode mne nečekejte. Čekám, kdy se ta potvora vrátí, ale asi se prostě potřebovala provětrat. 

První místo patří Ajdě. Ajdu už na Simiře všichni znají a představovat vám ji je jako nosit dříví do lesa. Ale přece jen,  třeba se vám bude chtít upéct na Valentýna zamilovanou bábovku se srdíčky anebo se konečně rozhoupete a přidáte se k té neskutečně velké skupině lidí, kteří ujíždějí na kvašené zelenině. Kvašáky od Ajdy jsou prostě boží, nejsou to jen plané reklamní řeči, ale osobní bohatě prokvašená zkušenost. 

Když se k nám Mamafia přidala, šly její pohodové kalhoty doslova na dračku, a tak jme rádi, že ji zase vidíme na bedně.  Myslím, že pokud  si pořídíte (navíc pěkně na míru ušité)  multifunkční kalhoty s laclem nebo kalhoty s nízkým sedem, či-li kalhotové sukně, bude vámi vybraný kousek aspirovat na titul "nejoblíbenější kalhoty mého šatníku". 

Keramika se u nás prodává prostě dobře, ať už se jedná o keramiku zahradní, dekorativní nebo keramiku užitkovou. Hornetovu práci poznáte na první pohled: jeho hrnky, mističky, vykuřovadla, aromalampy a pochopitelně také kvašáky nelze přehlédnout ani mezi stotisíci originálními kousky, které na Simiře máme. 

Pomyslnou bramborovou medaili bychom za leden přidělili Galajaně. Originální kabelky od Galajany potěší každou ženu. Můžete vybírat s velmi výrazných, barevně nepřehlédnutelných dopňků anebo vybrat kabelku neutrální barvy, která se vám bude snadno kombinovat se zbytkem oblečení. My doporučujeme tu první variantu, protože chceme ulice barevné, pestré a veselé.

Páté místo si v lednu vysloužila zejména díky svým originálním vtipným těhotenským tričkům a tričkům partnerským, které mohou nosit v době radostného očekávání oba partneři prodejkyně Dracek89.

Měli byste ale vědět, že Dracek89 má super nápady i pro ty, kteří už nebo ještě řeší úplně jiné starosti. A to jsou třeba řidiči. Mrkněte se na zajímavou nabídku nálepek na auto. 

A již tradičně přejdeme k pořadí podle počtu objednávek. Do značné míry nám to kopíruje obrat, ale na Simiře se také již tradičně dobře prodávají i návody na háčkování. A tak vám představíme hned tři prodejce, u kterých, pokud máte šikovné ruce, najdete precizně zpracované návody na háčkování. Zaslány vám budou na mail, takže pochopitelně neplatíte žádné poštovné a můžete se rovnou vrhnout do práce.

Podle počtu objednávek na druhém místě se umístila Culda atelier.

Ve velmi těsném závěsu je Mony.

U Lumpove seženete nejen návody na háčkování, ale také celou řadu již hotových výrobků, od čepiček a celých soupraviček na miminkovské focení, přes bačkůrky a capáčky až po rukavice a svetříky. Krásná práce.

Toť je ode mne dneska všechno. Přeji vám příjemně strávený čas se Simirou a dobrý lov!

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.