Muž.

Můžeme se na věc podívat ze dvou úhlů. MUŹ jako tvůrce a MUŽ coby uživatel. Může to být syn, otec, bratr, manžel, milý a mohla bych ještě pokračovat. Nás ale zajímá, co tihle MUŽI tvoří a co můžeme mužům koupit.

  • 6. 9. 2016 napsal admin Zdenka
  • mažér
  • 715x
  • 1  (+1 / -0)

VYROBENO PRO MUŽE:

Pokud chcete být originální a překvapit  dárkem, který nepotkáte na každém, jste na správné adrese. Představím vám výrobce, kteří mají v nabídce krásné kousky pro pány.


Malovaná trička, boty, kravaty, které mají vtip a nápad vyrábí Ivcatko

Pro muže, který chce zaujmout doplňkem, objevte krásu šperků, které se vyznačují nápaditostí, precizností a kvalitou. Používá kroužky z eloxovaného hliníku. Jde o dovážený materiál z Kanady a USA. Hliník je velice lehký a díky své povrchové úpravě nešpiní kůži, nemění barvy a nevyvolává alergické reakce. Dream handmade.

Triček s nápadem najdete na Simiře opravdu hodně. Zde vidíte ukázku z obchodu Arwen a Dracek89

,,Barvy jsou veselé, protože si myslím, že "šedivých myší" je kolem více, než je zdrávo. Inspiraci čerpám v přírodě a ezoterických textech a hudbě. Přeji Vám, aby jste se v mých oděvech cítili plni jasného a šťastného slunečního svitu" . Happy Sunshine.

MAMAFIA to je originální, barevné a hravé oblečení pro volný čas. Precizně zpracované kalhoty, sukně a šaty jsou ušité z příjemných materiálů převážně české výroby. Prohlédněte si tisky důkladně. Budete překvapeni!

S manželem, v kamenné dílně na valašských pasekách, vyrábíme pod značkou Končiny kožené výrobky.

Vše je ruční výroba - od pečlivého výběru kůže, přes řezání, barvení, návrhy vzorů a jejich aplikace až k finální úpravě opasků.

VYROBILI MUŽI ZE SIMIRY:


 Značka Dotchi byla založena studentem textilní školy v Brně, Tomášem Dočkalem

,,Jmenuji se Josef Klaban a jsem kovář. Je to nejen mým koníčkem, ale také prací. Čím dál více se také věnuji bytovému designu nejen z kovu. " Představuje se pod jménem Umělecký kovář.

Majitel obchodu a velkého talentu o sobě říká: ,,Již od mládí se věnuji kresbě a o mnoho let později jsem začal malovat olejovými barvami. Dnes je to asi již pěkných 16 let, co se mi otevřely naplno cesty k umění ve všech směrech a mé nadšení je stále stejné jak na samotném začátku". JJGalerie.

Sochy všech velikostí z hořického pískovce  umí vyrobit sochař tvořící pod jménem Sochytaclík

Pro hezký pocit z práce se dřevem vznikají neuvěřitelné kousky  v dílně Lapa. Umíte čarovat?

Poslední výrobek je z ženských rukou, ale jistě by potěšil nejedno pánské oko. V nabídce prodejkyně Výrobky z proutí je jich celá řada.

 Co myslíte? Máme šikovné muže?

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.