Dárek pro domácího mazlíčka - hlavně pro pejsky

Domácí mazlíček. Právoplatný člen rodiny. Kamarád, co nikdy neodmlouvá. Vždycky vás nadšeně přivítá, neodmítne s vámi jít ven.

  • 14. 10. 2016 napsal admin radka
  • mažér
  • 2847x
  • 0  (+0 / -0)

Domácí mazlíček. Právoplatný člen rodiny. Kamarád, co nikdy neodmlouvá. Vždycky vás nadšeně přivítá, neodmítne s vámi jít ven. Pozná, když je vám smutno a přijde vás z čisté lásky pořádně „osrstit“. Při obírání chlupů z kalhot se dá lecjaký smutek zapomenout.

Dnes tu máme nápady na dárky pro domácí mazlíčky. Protože oni si to opravdu zaslouží. Můžete jim zabalit párek, můžete ale vymyslet i dárek, který bude dělat radost vám oběma, mnohem déle.

Nejprve tipy na dárek pro pejska.

U prodejce Dracek89 najdete novou kolekci velmi líbivých šátků pro pejsky. K dispozici je řada možných nápisů, včetně volitelných telefonních čísel, třeba pro případ, že si váš psí miláček někdy vyjde na procházku i bez vás. Vlastně je to tak trochu dárek nejen pro vašeho pejska, ale i pro vás. Až vyrazíte ven se svými čtyřnohými kamarády s těmito trendy šátky, určitě připoutáte pozornost ostatních!

A teď pro menší kamarády – prodejce Švadlenka eLKa šije rozkošné pelíšky pro malé mazlíčky, ať už jsou to křečci, morčata, myšky nebo potkani. Váš zvířecí miláček se bude v novém domečku cítit bezpečně. Vzpomeňte si na  dárek pro domácího mazlíčka i vy.

 

Je váš kamarád většího vzrůstu? Nezoufejte. Dárek pro pejska, který se rozhodně nevejde do dlaně, najdete u Ika235. Psí pelechy, přenosné tašky nebo textilní psí boudy jen pro vás. 

Nehodí se vám stylově? Nevadí. Máme tu další prodejce. Sortiment iridog je opravdu velmi široký. Své pohodlné pelíšky tu najdou malí i velcí pejsci, nebo i vaše milovaná kočička. 

Možná váš psí společník potřebuje nové vodítko. Pak neváhejte a prohledejte sortiment Eliter. Nejsou to ledajaká vodítka, jde o saténová psí vodítka splétaná starou japonskou technikou splétání šňůr. Krátké vodítko (dá se prát v pračce) tu pořídíte už za 109 Kč. 

Až nastane psí počasí, ve kterém by ani psa nevyhnal, jistě oceníte pláštěnky, svetry a mikiny pro psy - slečny i kluky. Procházka pro ně bude potěšením i v té největší slotě. Všechny tyto psí doplňky pro vás šije Melang.

A v tom chladu ještě chvíli zůstaneme. Chcete svému psíkovi dopřát opravdové teploučko při jakékoliv procházce? Svetříky, které pro malá psí plemena šije Bost, budou ideálně sedět  na jorkšíra. Najdete je tady: 

 

A teď tu máme něco praktického - kalhotky pro hárající fenu, tzv. hárací kalhotky nebo háračky. V devíti různých velikostech. Jsou zhotoveny z bavlněného úpletu s příměsi lycry, která je velmi vzdušná. Kapsa na slipovou vložku je ušita ze síťoviny. Zapínání je na plastové spony s posuvníkem k úpravě pasu. Najdete je i v jinak nadupaném obchůdku iridog. A dárek pro psí slečnu je na světě. Navíc tento dárek ocení jistě i každá chovatelka. 

Odměňujete svého kamaráda rádi, ať už jenom tak, nebo protože se ho snažíte naučit novým povelům? Určitě se vám bude hodit pamlskovník - zbavíte se drobečků či mastných fleků po kapsách. V sortimentu pro pejsky ho má i Emart. Spolu s krásnými šátky a mašlemi pro psy. 

Chcete pro svého pejska místo obojku raději kšíry? Mrkněte se do obchodu Tabivana, určitě budete nadšeni. Tyto kšíry pro psa se navlékají přes hlavu, jsou vyztužené a obvod hrudníku můžete nastavit. Skvělý dárek pro vašeho pejska, co říkáte?

Potřebujete, aby se vaše číča nebo pejsek dostali pohodlně i na místečka, kam by se jinak nedostali? Tak to potom určitě přijdou vhod schůdky zase od iridog

Pelíšky od Marincino se budou hodit hlavně jako dárek pro kočky nebo jako dárek pro menšího psíka. 

Na závěr jsem si pro vás připravila jednu zimní kombinézu od Rikydogwear. S takovým dárkem pro pejska si můžete užít zimní radovánky všichni společně. 

Další tipy na dárek pro psa, dárek pro kočku nebo jiného domácího mazlíčka najdete v naší samostatné kategorii Doplňky pro domácí mazlíčky. Myslete na své čtyřnohé kamarády. 

Srstím zdar! Vaše Radka

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.