Než vstoupíte do mého domu.

Přiznám se vám. Původně měl být tento článek plný tipů do vašich jarních rozkvetlých zahrad. Jenže já jsem se zatím dostala sotva na zápraží a už mám tipů tolik, že vystačí na samostatný článek. Takže tady je. Co vaše hosty čeká ještě před tím, než vstoupí do vašeho domu?

  • 5. 5. 2017 napsal admin radka
  • mažér
  • 9212x
  • 1  (+1 / -0)

Poštovní schránka je jedna z prvních věcí, kterou náhodný kolemjdoucí i dlouho očekávaná návštěva u vás doma zahlédne. Dá se říct, že je to právě poštovní schránka, která dělá první dojem.

Můžete zkusit třeba kovanou poštovní schránku se zabudovanými podkovami od kováře petther. Možná vám přinese štěstí a budou do ní chodit jen samé dobré zprávy a žádné faktury.

Pokud upřednostňujete hravější styl a teplejší materiál. Pořiďte si malovanou poštovní schránku ze dřeva. Tyhle krásky pro vás malují v obchodě malovane darky.

Podobně je na tom i číslo popisné. Jasně, že si vystačíte s klasickou červenou tabulkou, ale můžete mít i ceduličku vlastní. Na míru vyrobenou, krásnou a originální. A protože se nacházíte na místě, kde seženete prostě všechno. Můžete si nechat takovou cedulku vyrobit z kovu, ze dřeva, keramiky nebo dokonce ze skla.  

Ze dřeva ji pro vás z jednoho kusu dřeva vyrobí pokec.

Keramická domovní čísla popisná vyrobí db keramika:

Z kovu vám je vyková grygara:

 A pak tu máme nejrůznější cedulky na dveře. Některé jsou čistě informativní, jiné varovné a jiné vás přivítají s otevřenou náručí. 

Některé cedulky nebo jmenovky na dveře toho o vaší rodině mohou docela hodně prozradit. Nejen, jak se jmenujete, ale i kolik vás je a jestli s vámi žije i nějaký mazlíček. Jako třeba právě tato keramická jmenovka na dveře na přání:

Tato originální jmenovka na dveře je ručně malována na sklo:

Na dveře se dá zavěsit ledaccos. Mě hodně zaujalo tohle klepadlo. U nás na vesnici se moc nezvoní. Tak třeba by se mohlo začít klepat. :)

Květinové dekorace, nejrůznější věnce a květinové závěsy na dveře jsou vizitkou každého bydlení. Sezóně se mění a paní domu se na nich může takříkajíc vyřádit. Na Simiře jich najdete opravdu hodně. Za všechny vám představíme alespoň tyto od evafleur a drahuska56.

Inspirovali jsme vás? Vylepšíte si své ploty, branky či vchodové dveře? Napiště nám a pošlete nám třeba fotku, pokud máte doma originální schránku, cedulku na bráně či jinou výzdobu. Vybrané rádi zveřejníme i odměníme.

Krásné jaro.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.