La déesse - vyzkoušeno na vlastní kůži

Je to taková moje specialita. Neumím se obléknout pohodlně. Moje práce a aktivity velí k neustálému pohybu a moje duše touží vypadat občas jako elegantní žena. Výsledek bývá mnohdy děsný. Než jsem objevila dokonale padnoucí tuniku od naší prodejkyně tvořící jako Ladeessee1

  • 21. 4. 2017 napsal admin Zdenka
  • medailonky
  • 1411x
  • 4  (+4 / -0)

Představujeme vám tvář oděvní značky La déesse paní Lenku Hartovou.

Oblečení, které jsem vídala pouze na stránkách Simiry, se mi vždy líbilo. Jednou jsem měla na návštěvě kamarádku a ta povídá: ,,Tak co máte na Simiře hezkého?´´ Máme skvělou švadlenu a už to jelo. Nevěděla co dřív vybrat. Nakonec zvollila šaty a protože je malinká, napsala svoje míry a šaty jí byly ušity na zakázku. Já jsem si vybrala tmavě modrou tuniku s dlouhým rukávem.

Materiály použité na většinu oděvů jsou úpletové a velice pružné. Šaty a tuniky  jsou střížené tak, že dokonale padnou. Je mi záhadou, jak je možné, že tam, kde mají být obepnuté, opravdu drží a jako zázrakem se rozvolňují tak, jak jim jen splývavý materiál dovolí. Ale to se nedozvíme, protože každý střih paní Lenka sama vyrvořila a trpělivě vyzkoušela, než byl dokonalý.

Tunika, kterou jsem si koupila já, má neuvěřitelné vlastnosti. Je dokonale splývavá. Přestože nemá žádný složitý spodní lem, usadí se mi na bocích úplně přesně tam, kde chci. Široké rukávy, kterých jsem se trochu obávala, se pohodlně vejdou i pod kabát nebo sáčko. Myslím, že nezůstanu jen u té jedné. To je ona ZDE

Moje kamarádka Jana, je již stálou zákaznicí. Ušijí jí jedineční modelové oblečení na míru, z osvědčených materíálů a za dobré ceny. Můžete se stát zákaznicí paní Lenky také a nosit české originály, které vám padnou. Dostanete péči krejčovského salonu. Neustále doplňují nové modely a nyní mají vystavených neuvěřitelných 529 kusů. Vstupte a nechte se hýčkat.

Uložit

Uložit

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.